Fransa 3-3 İsviçre (4-5)

Silicone Android Uygulaması

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
İlk yarı her ne kadar pek sarmasa da ikinci yarı ve sonrası çoook eğlenceli ve güzeldi.

Fransa çok güzel dönüş yaptı. Sonra nedense biraz rahatlamış gibi, oyun bitmiş gibi davrandı.

İsviçre ilkde kabullenmiş gibi oynadı ama sonra güzel bir dönüş de onlar yaptı.

Ardından iki taraf içinde çok bol ataklı, tehlikeli oyun oldu.

Mbappe kaçırdığı bir an ve son penaltı ile onun için kötü bir maç oldu.

Ben Fransa'nın çıkmasını istedim. Ama İsviçre çıktı. Fransa oyuncuları ve oynayış tarzı ile zevk veren bir takım benim için. Bu oyuncuları daha görmek isterdim.

Söylenecek çok şey var aslında ama biraz da size bırakıyorum. Siz maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Mbappe de iyiydi, Fransa'nın gollerinde büyük payı var. Onun yüzünden yenilmiş olabilirler ama tüm suç Mbappe'nin değil. Fransa defansı ikinci yarının sonlarında resmen uyudu, uyuyunca da goller geldi İsviçre'den.

Pogba'yı daha çok izlemek isterdim, nasip olmadı artık.

KS
Mehmet A.

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
Mbappe de iyiydi, Fransa'nın gollerinde büyük payı var. Onun yüzünden yenilmiş olabilirler ama tüm suç Mbappe'nin değil. Fransa defansı ikinci yarının sonlarında resmen uyudu, uyuyunca da goller geldi İsviçre'den.

Pogba'yı daha çok izlemek isterdim, nasip olmadı artık.
Mbappe iyi oynadı ama maçı kaybettiren hatalar yaptı. Pogba çok klas bir oyuncu. Vuruşları, pasları, çalımları çok güzel. İzlenmesi eğlenceli.

Lyrax52

Bronze Sample
İfade skoru
275
Çok sğper maçtı yalnız. Bana kalırsa Fransa'nın mağlubiyeti Deschamps'a yazar. Kaç maçtır Pogba 90 dakika oynuyor. Griezzman'ı çıkartması ayrı bir yanlıştı. Koca maç boyunca etkisiz olan Mbappe'ye penaltı kullandırtırsan tabi yenilirsin. Ama iki takıma da çok teşekkür ederim, süper bir maçtı. İsviçre'nin son ana kadarki mücadelesi olağanüstüydü. Biz olsaydık 1-0 öndeyken Burak bile defansa gelirdi, sonra son 25 dakikada 3 gol yiyip elenirdik :D

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Pogba'ya yazık oldu.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Mbappe yüzünden yenildiler. Maç genel olarak güzeldi.
Hocam tam da öyle diyemeyiz. Maçı Fransa biraz saldı gibi duruyor 3-1 olunca.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube