Foxconn anakart USB'den nasıl boot edilir?

Silicone Android Uygulaması

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Boot sırasında ilk başa USB belleği alsam da bir türlü USB bellekten başlatmıyor. (Phoenix BIOS)

KS
P0WeR

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283

Hocam bu videodaki aşamaları aynı şekilde yaptınız mı?
Olanları ya da daha doğrusu bulabildiklerimi yaptım. 25. saniyedeki ayar açıktı. 46. saniyedeki ayar bende yok. 1.06 dakikada USB'yi üst sıraya aldım. Ama "Verifying DMI Pool Data"yı geçiyor. (Yani bir sonraki satıra atlıyor.) Ama "Press any key to boot from USB" Çıkmıyor. Çözemedim :unsure:

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Olanları ya da daha doğrusu bulabildiklerimi yaptım. 25. saniyedeki ayar açıktı. 46. saniyedeki ayar bende yok. 1.06 dakikada USB'yi üst sıraya aldım. Ama "Verifying DMI Pool Data"yı geçiyor. (Yani bir sonraki satıra atlıyor.) Ama "Press any key to boot from USB" Çıkmıyor. Çözemedim :unsure:
Anakartınızın tam olarak modeli nedir?

KS
P0WeR

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
UEFİ biçiminde yazdırıp yeniden dener misiniz? GPT ve Bios'un işe yaraması lazım fakat sıkıntı yapıyor anladığım kadarıyla. MBR ve UEFI olarak yeniden deneyin hocam.
Zaten MBR BIOS, or CSM yazdırmıştım. GPT UEFI non CSM mi yazdırayım?

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Zaten MBR BIOS, or CSM yazdırmıştım. GPT UEFI non CSM mi yazdırayım?
Evet, öyle deneyin. Normalde eski bioslarda yazdırdığınız şekilde atılır format fakat anakartınız da anladığım kadarıyla sıkıntı olmuş, bir de böyle deneyelim.

KS
P0WeR

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Evet, öyle deneyin. Normalde eski bioslarda yazdırdığınız şekilde atılır format fakat anakartınız da anladığım kadarıyla sıkıntı olmuş, bir de böyle deneyelim.
Yazdırıyorum. Bakalım ne olacak.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

IMG_20210709_134044.jpg

Durum böyle @GFYT @PossibleTurco

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube