Forumun ilk halleri çok güzeldi

Silicone Android Uygulaması

Ramazan Ünsal

Silver Sample
İfade skoru
127
Kendi fikrimi belirtiyorum! Silicone çok doğru zamanda çıktı,pandemide herkes evdeyken hepimiz forumlardaydık. Silicone Forum da bundan nasibini aldı. Bana göre yeni forumların piyasada tutunması çok zor. Artık demode kalıyor yada insanlar eski forumları bırakmıyorlar. Şu sıralar aktif kullanıcının olmamasını normal görüyorum çünkü gelen kullanıcıların çoğu bildiğimiz yerlerden geldiler ve sıkılıp gittiler.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Şu saatten sonra Silicone'u hiçbir şey kurtaramaz. Misaki bile yeşil sitede yazmaya başladı.
Olacağı buydu zaten, reklam yapayım diye birkaç kişi ban yedi takılacak yerleri kalmadı. Burasının da makale bölümü çalışmıyor bir şey okumaya gelsen, başka nerede yazsın adam.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Zamanlama olarak aslında kötüydü. eğer Pandemi ilk çıktığı gibi açılsaydı burası çok daha aktif olabilirdi şayet yeşit ve kırmızı siteden bir çok insan buraya da göç etti. Tabii karantinanın forum zamanlarının top noktaları olduğu düşünüldüğü zaman çok daha iyi yerlere gelinebilirdi ancak olmayınca olmuyor. Her şerde vardır bir hayır.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Ana sayfa zaten çok okunmuyordu ancak orası başka sebepten kapalı. Yeşil siteye yazmak da kötü bir şey değil bence.

Burayı yazan olsun olmasın büyük mesai harcayacağım ancak 1.5 yıldır buna vaktim yok.
Bu kötü olmayabilir, değil de fakat kendi forumunuz bu haldeyken çoğu insan buna olumlu bakmıyor maalesef.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kendi fikrimi belirtiyorum! Silicone çok doğru zamanda çıktı,pandemide herkes evdeyken hepimiz forumlardaydık. Silicone Forum da bundan nasibini aldı. Bana göre yeni forumların piyasada tutunması çok zor. Artık demode kalıyor yada insanlar eski forumları bırakmıyorlar. Şu sıralar aktif kullanıcının olmamasını normal görüyorum çünkü gelen kullanıcıların çoğu bildiğimiz yerlerden geldiler ve sıkılıp gittiler.
Aslında, iş tamamen burada bitiyor. Eski forumları bırakmayan insanlar yeni forum aramıyorlar, patlayabilen yeni forum da yok. Belki o forumları kullanan kişilerden buraya göç oldu, oldu da zaten ama burada istikrar sağlanamayınca iş çöp oldu. Ayrıca, kimi insanlar da forumları bıraktırlar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube