Forumu Büyütmeliyiz!

Silicone Android Uygulaması

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Donanım Arşivi'nde buranın reklamını yapan sen miydin yoksa. Böyle büyümez.
Farklı yerlerden insan çekmeniz lazım. Instagram'da, özellikle Twitter'da reklamını yapmanız lazım.
Bir de tabii aktif forum üyeleri ve görevli arkadaşlar sık sık konu açmalı, makale ve inceleme yayımlamalılar.

Son düzenleme:

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Hocam simdi yalan soylemeyelim, sen burayi nasil buldun? Sence burasi nasil buyur? Sacma sapan 2 3 aylik banlarla mi buyur?
Cezalarda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Daha ne kadar eleştiriye açık olalım bilmiyorum.

Fikriniz güzel, bunun için çok çabaladık ama bir yerde bu işin patlama noktasını kaçırdık. Artık pandemi yok, kimse evde değil. Kimse işi yoksa forumlarda eğlence için zaman geçirmiyor. O yüzden üstte söylenenden fazlası lazım. Yine de fikriniz ve düşünceniz için teşekkür ederim. :)

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Artık ne olursa olsun 2020-2021 dönemi kadar aktiflik yakalamak çok zor. Sonuçta artık herkes bir işle meşgul oluyor veya Instagramda zaman geçiriyor. Pandemi döneminde herkes eve kapandığından dolayı forumlara merak sarmıştı ama artık maalesef öyle değil.

The Messiah

Rütbesiz
İfade skoru
58
Cezalarda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Daha ne kadar eleştiriye açık olalım bilmiyorum.

Fikriniz güzel, bunun için çok çabaladık ama bir yerde bu işin patlama noktasını kaçırdık. Artık pandemi yok, kimse evde değil. Kimse işi yoksa forumlarda eğlence için zaman geçirmiyor. O yüzden üstte söylenenden fazlası lazım. Yine de fikriniz ve düşünceniz için teşekkür ederim. :)
Ne demek Misaki hocam.

The Messiah

Rütbesiz
İfade skoru
58
Herkes 1-2 kişi üye yapsa aktiflik artar. Forum içi etkileşim artar ve daha hızlı büyür.
Mubarek saadet zinciri mu kuruyoruz? Giderim Tor'dan 5 6 hesap acarim ayni sey senin amacla. Ben diyelim arkadasim Muharrem ile Muhammed'i getirdim ikisi ne yapsin burayi ilgisini cekecek bir sey olmayinca, kullanici adi sifre pat gum baska bir sey olmayacak ki.

KS
E

exe

Rütbesiz
İfade skoru
9
Mubarek saadet zinciri mu kuruyoruz? Giderim Tor'dan 5 6 hesap acarim ayni sey senin amacla. Ben diyelim arkadasim Muharrem ile Muhammed'i getirdim ikisi ne yapsin burayi ilgisini cekecek bir sey olmayinca, kullanici adi sifre pat gum baska bir sey olmayacak ki.
Saadet zinciri ile ne alakası var. Herkes 1-2 kişi getirse, etkileşim artar dedim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube