Forumlar neden aktif değil.

Silicone Android Uygulaması

1790

Bronze Sample
İfade skoru
79
Ya sende be. TP den gelen ciddiciler heralde. Kardeşim sanane attığım mesajdan? Sanane? Benim mesaj kasma derdim yok (ama 2000 mesajım olsaydı güzel olurdu xd). Ve insanların ÇOĞUNUN
yazdığı mesajdan yaşını tahmin edemezsin (berkehan çepninin anlaşıldı o yüzden çoğunun diyorum).
Şimdi git herkesin keyfini kaçır.
TP kullanmıyorum okuduğunu anlamayan kardeşim haberin olsun. Ve yine zırvalamışsın, verecek cevabın olmamış. Gelip sorunlu gibi mesajıma "hüü" yazan sensin, neyse nede olsa okuduğunu anlamıyorsun..

nettenret

Rütbesiz
İfade skoru
13
Büyük forumlar hala aktif. Küçülmüş forum olarak da bir sdn forum var. Kibirinden ölecek yöneticileri yüzünden. görkemsay utkuversus witroc hatırladığım beceriksiz, kibirli yöneticiler yüzünden forum çökmüş durumda. benefe takma adını kullanan discord yetkilisi de çok kibirli, sanki diktatör olmuşlar.

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Büyük forumlar tekelleşiyor.
Silicone Forum arama sonuçlarında bile zor çıkıyor ki insanlar büyük forumlar yerine burayı tercih etmezler.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Büyük forumlar tekelleşiyor.
Silicone Forum arama sonuçlarında bile zor çıkıyor ki insanlar büyük forumlar yerine burayı tercih etmezler.
Arama sonuçlarında çıkıyor bu arada her gün birkaç kişi kayıt oluyor, arama sonuçları olmasa nasıl çıkacak?

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Arama sonuçlarında çıkıyor bu arada her gün birkaç kişi kayıt oluyor, arama sonuçları olmasa nasıl çıkacak?
Daha büyük, popüler forumlar ilk sıralarda çıkıyor.
O forumlar yerine burayı tercih edenler de bu kadar işte.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube