Forumlar neden aktif değil.

Silicone Android Uygulaması

Nixc0r 2

Silver Sample
İfade skoru
377
Hangi mesaj bizene mi?
Yada tek gözlü canavar fln.
Valla hatırlamıyorum hocam nereden baksan oldu bi iki yıl.

Eski yöneticilerinden biri ve biz üyeler foruma karşı öneriler ve görüşler sunduk, eleştirimizi yaptık ancak Abdullah bey bunları reddetti bizde kendisini gülücüklere boğduk. ( O da bizi bana boğdu.)

hasanmerkit

Gold Sample
İfade skoru
908
Dostum, benim 100 kişilik Discord sunucum var. Hep ama hep aktiftir. Hayatımda ilk defa 99 çevrimdışı gördüm, tek online bendim. Kalbimizi derinden etkileyen deprem ve asrın ihmali olsun, okullar olsun, iş güç olsun, seçimler olsun, bu aralar hiç bir yerde aktiflik beklemeyin. Tabi bu durum zamanla düzelir merak etmeyin.

1790

Bronze Sample
İfade skoru
79
Seni SDN'den banladık sende forum forum gezmişsin anlaşılan. :)
Forumlar aktif değil çünkü forum kültürü öleli çok oldu, eskiden sosyal medya yoktu o yüzden insanlar forumlardaydı. Forum dediğimizde aklınıza sadece teknoloji forumu gelmesin, bir sürü forum vardı.. fakat şuan sosyal medya forum kültürünü öldürdüğü için 2015-2016'da bir aktiflik azalması gerçekleşti. 2018'de de tamamen forum kültürü öldü..

napimdedayagıye1

Bronze Sample
İfade skoru
154
Seni SDN'den banladık sende forum forum gezmişsin anlaşılan. :)
Forumlar aktif değil çünkü forum kültürü öleli çok oldu, eskiden sosyal medya yoktu o yüzden insanlar forumlardaydı. Forum dediğimizde aklınıza sadece teknoloji forumu gelmesin, bir sürü forum vardı.. fakat şuan sosyal medya forum kültürünü öldürdüğü için 2015-2016'da bir aktiflik azalması gerçekleşti. 2018'de de tamamen forum kültürü öldü..
hüüüü..

1790

Bronze Sample
İfade skoru
79
Komik misin sen? :D
Zeka seviyen mesajlarından belli oluyor dostum, fazla yorum yapmaya gerek yok. Tek amacı mesaj kasmak olan, 12 yaşında bilgisiz bir çocuksun. Kullanıcı adından bile belli oluyor ne olduğun. :)
Neyse sen anlamsız ve zeka belirtisi olmayan mesajlar atmaya devam et kolay gelsin ağlamakta!

napimdedayagıye1

Bronze Sample
İfade skoru
154
Komik misin sen? :D
Zeka seviyen mesajlarından belli oluyor dostum, fazla yorum yapmaya gerek yok. Tek amacı mesaj kasmak olan, 12 yaşında bilgisiz bir çocuksun. Kullanıcı adından bile belli oluyor ne olduğun. :)
Neyse sen anlamsız ve zeka belirtisi olmayan mesajlar atmaya devam et kolay gelsin ağlamakta!
Ya sende be. TP den gelen ciddiciler heralde. Kardeşim sanane attığım mesajdan? Sanane? Benim mesaj kasma derdim yok (ama 2000 mesajım olsaydı güzel olurdu xd). Ve insanların ÇOĞUNUN
yazdığı mesajdan yaşını tahmin edemezsin (berkehan çepninin anlaşıldı o yüzden çoğunun diyorum).
Şimdi git herkesin keyfini kaçır.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube