Forumda kolayca resim paylaşmak

Silicone Android Uygulaması
KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287

659948849

Gold Sample
İfade skoru
2.067
Ben mobildeyim ama yüklemek için tuş yok, herhalde katkıda bulunanlara kapalı xd
Nasıl yok.
8A590A64-2E56-4B97-840A-614710842586.jpeg

yk38

Gold Sample
İfade skoru
965
"Katkıda Bulunan" rütbesine sahip kullanıcılarda ufak bir sıkıntı olmuş, şimdi düzelmesi lazım. 1 MB'ye kadar resim yükleyebilirsiniz.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
"Katkıda Bulunan" rütbesine sahip kullanıcılarda ufak bir sıkıntı olmuş, şimdi düzelmesi lazım. 1 MB'ye kadar resim yükleyebilirsiniz.

Tam da düşündüğüm gibi (y)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@ForumMember dosya ekle kısmını sunucu olarak kullanamaz mıyız? Örneğin bizim yüklediğimiz dosyası imgbb'ye attıktan sonra sunucudan silip yerine bbcode halinde fotoğraf koysun? Bana çok ütopik geldi ama belki eklentisi falan vardır, 1 MB sınırından da kurtuluruz.

Son düzenleme:

yk38

Gold Sample
İfade skoru
965
@ForumMember dosya ekle kısmını sunucu olarak kullanamaz mıyız? Örneğin bizim yüklediğimiz dosyası imgbb'ye attıktan sonra sunucudan silip yerine bbcode halinde fotoğraf koysun? Bana çok ütopik geldi ama belki eklentisi falan vardır, 1 MB sınırından da kurtuluruz.
Oldukça zorlar, ayrıca ilgili site veri çekmeye izin vermiyorsa yasal anlamda da sıkıntı yaratabilir. Ayrıca böyle bir eklenti vb. var mı, bilmiyorum.

@Hakan dosya yükleme sınırı yükseltilebilir mi? Sunucu buna uygun mu?

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Oldukça zorlar, ayrıca ilgili site veri çekmeye izin vermiyorsa yasal anlamda da sıkıntı yaratabilir. Ayrıca böyle bir eklenti vb. var mı, bilmiyorum.

@Hakan dosya yükleme sınırı yükseltilebilir mi? Sunucu buna uygun mu?
Bir süre 2 MB deneyebiliriz.

Bunun için eklenti var ama sadece Amazon vs. var. O da pek işimize yaramıyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube