Forumda kimlerle tanışmak isterdin?

Silicone Android Uygulaması
KS
Mansion

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Discord verebilecek var mıdır? Hamza Ensar sağlam, TLP, Erme, Rakn, Umut Kabak ile tanışabilirsiniz.

Pankekli Sucuk

Silver Sample
İfade skoru
139
Benim özel kasamı topladığımızdan dolayı unutamadım sizi hala :)
Ah be :) Eski güzel günler. Para ve maddi imkan yetersizliğinden ara vermiştim. Ama parayı denkleştirdiğim zaman hala kasanız duracak :)
Bir gün imkanınız olduğunda sizinle tanışmak isterim :) Bu yılda teknofest'e katılırsanız karşılaşırız kesin.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Ah be :) Eski güzel günler. Para ve maddi imkan yetersizliğinden ara vermiştim. Ama parayı denkleştirdiğim zaman hala kasanız duracak :)
Bir gün imkanınız olduğunda sizinle tanışmak isterim :) Bu yılda teknofest'e katılırsanız karşılaşırız kesin.
Tarihi ne zaman ve nerede olacak? Ona göre katılma imkanım var :) Ben de sizinle tanışmayı çok istiyorum açıkçası :D

Pankekli Sucuk

Silver Sample
İfade skoru
139
Tarihi ne zaman ve nerede olacak? Ona göre katılma imkanım var :) Ben de sizinle tanışmayı çok istiyorum açıkçası :D
Samsunda ve eylülün son haftasında. Oraya kadar gidebilme imkanınız yoksa ve İstanbulda oturuyorsanız İturo'ya katıldım okul ile birlikte mayısta istanbuldayım :)
İsterseniz discord üzerinden devam edebiliriz konuyu kirletmeyelim :)

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Samsunda ve eylülün son haftasında. Oraya kadar gidebilme imkanınız yoksa ve İstanbulda oturuyorsanız İturo'ya katıldım okul ile birlikte mayısta istanbuldayım :)
İsterseniz discord üzerinden devam edebiliriz konuyu kirletmeyelim :)
Olabilir hocam mayıs gibi bakarız fakat çok mümkün olduğunu söyleyemem :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube