Foruma eklenen yazılımın önceden eklendiğini nasıl anlarım?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Viserys Targaryen

Bronze Sample
İfade skoru
529
Arkadaşlar, sorum başlıktaki gibidir. Foruma yazılım eklediğim zaman o yazılım başkası tarafından eklenmiş oluyor. Ama ben o yazılımın önceden eklenip eklenmediğini bilmiyorum. Sayfalarca yazılım okumak zorunda kalıyorum. Birisinin aynı yazılımı eklediğini nasıl anlayabilirim acaba?

Çözüm
İlk yapacağın şey direkt yazılımlarda aramak fakat oradan kesin çıkmayabilir. Yani hem isim kısa olabilir hem de başkası o başlığı sen bitişik şekilde aradıysan ama o ayrı yazdı ise çıkmayabilir. Garanti olması için şöyle aramanı öneririm.
1619534463084.png

Tek tek bakmaya gerek kalmaz. Atıyorum ilk harfi K ile başlıyorsa alttan sayfalarda orta sıralarda olan bir sayfaya geçersin sonra oradan alfabetik olarak sıralanacağı için alakalı yazılımı bulmak daha kolay olur. Tabi en basit ve hızlı yöntem direkt yazılımlarda aramak veya alakalı kategoriye bakmak.

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
İlk yapacağın şey direkt yazılımlarda aramak fakat oradan kesin çıkmayabilir. Yani hem isim kısa olabilir hem de başkası o başlığı sen bitişik şekilde aradıysan ama o ayrı yazdı ise çıkmayabilir. Garanti olması için şöyle aramanı öneririm.
1619534463084.png

Tek tek bakmaya gerek kalmaz. Atıyorum ilk harfi K ile başlıyorsa alttan sayfalarda orta sıralarda olan bir sayfaya geçersin sonra oradan alfabetik olarak sıralanacağı için alakalı yazılımı bulmak daha kolay olur. Tabi en basit ve hızlı yöntem direkt yazılımlarda aramak veya alakalı kategoriye bakmak.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube