"Forum yavaş" konuları yasaklanmalı veya ana sayfaya düşmemeli

Silicone Android Uygulaması

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Merhabalar. Ben "Forum yavaş", "Forum çok yavaş" gibi gibi konuların artık yasaklanması taraftarıyım. Forumun geleceğini etkilediğini düşünüyorum. Şuan veya ilerleyen zamanda gelecek markaların bu tür konuları pek seveceğini sanmıyorum. Bu konular ya tamamen yasaklanmalı ya da ana sayfaya düşmeyecek şekilde ayarlanmalı. Farklı olarak bunlar haricinde belki konular ana sayfaya düşüp cevaplandıktan sonra silinebilir bence.

Son düzenleme: Moderatör:
Bu öneri için oylama durduruldu.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Forum Yavaş olduğunda yetkililere ilahi yollarla mı cevap vereceğiz hocam?
Yok hocam, yetkililere vahiy inecekmiş yavaş olunca. :evilol:

Saçma bir yasak olur açıkçası. Forum yavaşsa yavaş. Bunu nereden belirteceğiz konu açmazsak? Profil mesajlarında da konu kadar fazla görülmüyor. Hatta belki yetkili birisi hiç görmeyecek o profil mesajını. Bir de markalar demişsiniz. Markaların da işi gücü yok "haydi forum yavaş konularına bakalım" diyor zaten.

Kirschtein

Silver Sample
İfade skoru
548
Firma yetkilileri forumdaki konulara bakacaksa biraz işimiz var gibi.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Merhabalar. Ben "Forum yavaş", "Forum çok yavaş" gibi gibi konuların artık yasaklanması taraftarıyım. Forumun geleceğini etkilediğini düşünüyorum. Şuan veya ilerleyen zamanda gelecek markaların bu tür konuları pek seveceğini sanmıyorum. Bu konular ya tamamen yasaklanmalı ya da ana sayfaya düşmeyecek şekilde ayarlanmalı. Farklı olarak bunlar haricinde belki konular ana sayfaya düşüp cevaplandıktan sonra silinebilir bence.
Hata bildirmek için açılan konular, ne olsun hataları görmesin mi modlar? Yasaklanması saçma. Anasayfaya düşmezse de insanlar tek bende var diye çözüm arar sürekli. Bugün Ublock falan kapatmayı denedim o yavaşlık yüzünden konuyu görene kadar.

Son düzenleme: Moderatör:

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Katılmıyorum. Yetkililer nasıl haberdar olacak? Forumun yavaş olmasına müsaade mi edeceğiz?

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Şuan veya ilerleyen zamanda gelecek markaların bu tür konuları pek seveceğini sanmıyorum.
1628361495628.png

KS
B

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
ÜSeni ne rahatsız etti ki?
Gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Gereksiz öneri.
Tamam hocam.
Saçma bir yasak olur açıkçası. Forum yavaşsa yavaş. Bunu nereden belirteceğiz konu açmazsak? Profil mesajlarında da konu kadar fazla görülmüyor. Hatta belki yetkili birisi hiç görmeyecek o profil mesajını. Bir de markalar demişsiniz. Markaların da işi gücü yok "haydi forum yavaş konularına bakalım" diyor zaten.
Ana sayfaya düşünce görünmeyecek mi hocam. Boşa kirlilik yapıyor bence.
Firma yetkilileri forumdaki konulara bakacaksa biraz işimiz var gibi.
O da var tabiki.
Konuların açılması veri tabanı kirliliği doğru. Ama yöneticilere konu açarak belirtmek yerine geri bildirim ile gönderilebilir.
Doğru bence de böyle olur ama bu sefer de mail kısmı dolar. Ana konu açılıp da oradan bu işler konuşulsa da güzel olur en azından bu konular çok birikmez.

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
@PossibleTurco konu açılmadan önce uyarı verebilir eğer konunun içinde "forum yavaş" ve türevi cümleler geçtiğinde. Örnek uyarı:
Eğer konunuzun ana konusu "Forum Yavaş" ise lütfen rapor sistemi ile bize bildiriniz. Eğer hata olduğunu düşünüyorsanız "Devam Et" tuşuna basarak konunuzu açın.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Yeni mesajlar

Silicone YouTube