Forum nerede barınıyor?

Silicone Android Uygulaması

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Forum XenForo'nun sağladığı bir barınma hizmetine mi sahip yoksa VDS tarzı bir şeyde mi barınıyor?

Ahmet

Gold Sample
İfade skoru
4.896
1618476742351.png

XenForo yazıyor aşağı kısımda.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Forum XenForo'nun sağladığı bir barınma hizmetine mi sahip yoksa VDS tarzı bir şeyde mi barınıyor?
Hostingde barınıyor. Hakanın PC'sinde falan değil.

KS
MATA

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Şimdiki Keyubu. Cenuta'ya geçeceğiz diyor . Memnun kalmazsam Güzel Hosting'e geçerim diyor.
Güzel Hosting üzerinde 4 sitem var zaten mükemmel çalışıyorlar. Uzak masaüstü ihtiyacım için şu ankinden başka firma bakıyorum da burası stabil gözükünce bir sorayım dedim.

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
KS
MATA

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
@BABER şu an Keyubu var ancak pek önermiyorum. Bedava olmasa kullamazdım. Cenuta alabilirsiniz, fiyatları çok uygun ve kullanan arkadaşlarım mevcut.

Onun dışında amacın önemli daha çok.
Şu anda sitelerim Güzel Hosting'de bir sıkıntım yok ama Aks****'den performans sunucu aldım internetleri baya kötü, değiştireceğim. Cenuta'dan da 30'u gibi bir paket alır denerim.

KS
MATA

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Güzel Hosting'i ben de çok seviyorum. 2 yıl vBulletin sitesi kullandım. Çok memnundum.

Tabii burası için daha büyük planlarım var, oranın 2 GB üstü paketi yok.
Hosting için 1 yıldır 15'e yakın firma denedim ya hizmetlerine göre çok pahalılar ya ilk ay mükemmel hizmet sonra kötü hizmet. Sadece Güzel Hosting'den memnun kaldım Cenuta güzel çıkarsa fiyatlarına göre çok iyi olur.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube