Forum hakkında bir kaç soru

Silicone Android Uygulaması

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
bende bende ondan istiyom
forumu ilk bulan kişi rozetinden :cool:
1618953081702.png

Emin miyiz?

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Arkadas yucegonulluymus hocam.
Peki bu banin suresi ne kadar acaba, Bet sitesi reklamlari gelmeyecek degil mi (!)
Alternatiflere başvuracağım hocam. 1 ay ama gerçekten üzdü beni. Daha 3 gün olmuştu oysa.

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
O aslında ban sebebi değil pek, daha çok 15-20 kez tıklayan birinden ötürü olmuş.

Milyonlarca insana "15-20 kez tıklama" deme şansımız olmadığını ve 15-20 kez tıklayıp bilinçli olarak forumu reklam gelirinden eden art niyetli insanlar olabilecekken, burada forumun suçunun olmayacağını bilemeyecek kadar geri zekalı mı bu Adsense yetkilileri?.

Bence yanlış bir uygulama, buna bir çözüm bulamamışlar herhalde en iyisi banlayalım demişlerdir.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Milyonlarca insana "15-20 kez tıklama" deme şansımız olmadığını ve 15-20 kez tıklayıp bilinçli olarak forumu reklam gelirinden eden art niyetli insanlar olabilecekken, burada forumun suçunun olmayacağını bilemeyecek kadar geri zekalı mı bu Adsense yetkilileri?.

Bence yanlış bir uygulama, buna bir çözüm bulamamışlar herhalde en iyisi banlayalım demişlerdir.
Öyle hocam. İletişim kurmak da mümkün değil. İsterseniz gidin SDN'de reklamlara 100-200 kez tıklayın. Ban yemezlerse adım Hakan değil. O kadar salak bir politika.

Belki de bu daha iyi şeyleri görmek için bir fırsattır diye düşünüyorum. Tek Ad Network Adsense değil, bir sürü yer var.

Ayrıca markalara ve firmalara mail attım. Belki onlardan bir şey çıkar, ümidi kaybetmemek lazım.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Öyle hocam. İletişim kurmak da mümkün değil. İsterseniz gidin SDN'de reklamlara 100-200 kez tıklayın. Ban yemezlerse adım Hakan değil. O kadar salak bir politika.

Belki de bu daha iyi şeyleri görmek için bir fırsattır diye düşünüyorum. Tek Ad Network Adsense değil, bir sürü yer var.

Ayrıca markalara ve firmalara mail attım. Belki onlardan bir şey çıkar, ümidi kaybetmemek lazım.
Tıklamaya gidiyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam bulamadım.

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646

Ümidini tabii kaybetmeyeceksin, başarı dediğimiz şey olumsuzlukları yani engelleri aşmakla olur.
Başarıya giden yolda önünüze engeller çıkmazsa asıl o zaman şaşırın, çünkü insanlar egoisttir, birilerinin bir şey yapmasını pek istemezler. Yani sen bir şey yapacaksan seni zorlayacak olan yapacağın iş değil, insanların dolaylı-dolaysız engellemeleri olacaktır ki, bunun içinde psikolojik olarak moral bozma bile var.
Eğer ben bunların bilincinde olmasaydım 10 yıl emek verip de dağıtım yapamazdım. Üstelik seninki ticari olduğu için daha zordur. Ama başaracaksın, çünkü sende bende de olduğu gibi üretme ve geliştirme özelliği var. Bu özelliğini iyi değerlendirdin mi gerisi gelecektir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube