Flarum'da konulara ana başlık

Silicone Android Uygulaması

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Merhaba, iyi forumlar. Flarum'da XenForo'daki gibi (İşletim Sistemleri, Silicone-Forum) tarzı altına kategori yapabileceğim ana başlık yapmak istiyorum. Mümkün müdür?
Not: Ana başlık diye bahsettiğim kısımlara asla konu açılmasın istiyorum. Şu an yaptım lakin ana başlık kısımlarında konu açılıyor, bunu engellemem gerekiyor.

Çözüm
Daha önce Flarum kullanmadım, bu bir tahmin. Çoğu forum scriptinde var bu özellik.
Tamam hocam, ben yanlış anladım bir anda.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sorunu çözdüm.

Uygulamak istediğiniz kategorinin index numarasını öğrenmeniz yeterli. Post paylaşırken etiket seçim ekranında bir kategorinin üzerine gelip incele diyerek bunu öğrenebilirsiniz. Kullanıcı etiket seçim ekranında bu etiketi seçemeyecektir ama yan menü de bu etiket görünmeye devam edecektir. “Yönetim>Görünüm>Özel Stiller” kısayolunu takip edin.

Kod:
.Modal-footer [data-index="1"] {
   pointer-events: none;
   opacity: 0.6;
   cursor:not-allowed;
}

cursor:not-allowed; kodu, kullanıcı kategorinin üzerine mouse imlecini devre dışı bırakır. İstiyorsanız...

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Yapılıyor mu bilmiyorum fakat o başlığa mesaj yazma iznini üyelerden kaldırabilirsiniz.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
KS
B

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Daha önce Flarum kullanmadım, bu bir tahmin. Çoğu forum scriptinde var bu özellik.
Tamam hocam, ben yanlış anladım bir anda.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sorunu çözdüm.

Uygulamak istediğiniz kategorinin index numarasını öğrenmeniz yeterli. Post paylaşırken etiket seçim ekranında bir kategorinin üzerine gelip incele diyerek bunu öğrenebilirsiniz. Kullanıcı etiket seçim ekranında bu etiketi seçemeyecektir ama yan menü de bu etiket görünmeye devam edecektir. “Yönetim>Görünüm>Özel Stiller” kısayolunu takip edin.

Kod:
.Modal-footer [data-index="1"] {
   pointer-events: none;
   opacity: 0.6;
   cursor:not-allowed;
}

cursor:not-allowed; kodu, kullanıcı kategorinin üzerine mouse imlecini devre dışı bırakır. İstiyorsanız kaldırabilirsiniz.

Bizi burada asıl ilgilendiren kod pointer-events: none; bu butonun işlevselliğini devre dışı bırakacaktır. @MisakiTaro @rusrublesioldu0.11tl

Son düzenleme:
Çözüm

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube