Fifine K669b yanına Pop-Filter ve ayak önerisi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
300

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Merhabalar,

Bu ürünü satın alacağım, yanına ek ayak alacağım. Sanırsam modelin kendi pop-filter'i bulunmuyor. Ek pop filter önerisi yaparsanız sevinirim. Bütçe 300 TL civarı belirledim ama pek kafaya takmayın, belirli bir bütçem yok 600-700 TL'ye çıkabilirim. Ek olarak almam gereken aksesuar vb. var mı? Ek olarak Phantom Power almaya değer mi?

Ayaktan kastım şunun gibi bir ürün;

Teşekkürler, iyi forumlar.

Motionless IN White

Bronze Sample
İfade skoru
295

Eğer shock mount isterseniz de bunu önerebilirim:

Bence shock mount olanı almak daha mantıklı, hem de markası Rode.

Phantom power kesinlikle almalısınız, normal mikrofona göre gerçekten büyük farkları oluyor. Tabii alacağınız fiyata da bağlı, 2. el en makul olanı olur.

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205

Eğer shock mount isterseniz de bunu önerebilirim:

Bence shock mount olanı almak daha mantıklı, hem de markası Rode.

Phantom power kesinlikle almalısınız, normal mikrofona göre gerçekten büyük farkları oluyor. Tabii alacağınız fiyata da bağlı, 2. el en makul olanı olur.
Hocam shock mount istiyorum, Phantom Power alacağım o halde, düzgün link atar mısınız farklı markalar var. Fiyatları çok değişik.

Rode olan bir tık pahalı geldi mikrofonla ve PP ile 1200-1300 TL civarlarına çıkacak.

Şunu buldum ama daha iyi bir ayak almak isterim.

Motionless IN White

Bronze Sample
İfade skoru
295
Hocam shock mount istiyorum, Phantom Power alacağım o halde, düzgün link atar mısınız farklı markalar var. Fiyatları çok değişik.

Rode olan bir tık pahalı geldi mikrofonla ve PP ile 1200-1300 TL civarlarına çıkacak.

Şunu buldum ama daha iyi bir ayak almak isterim.

Attığınız set güzele benziyor, hem de uygun fiyatlı duruyor. Ancak o tarz yapıdayken masada ufak bir sallantıda dahi seste titreme vs. olabilir, ancak emin değilim.

Mesela bu güzel duruyor, dediğim olayı yaşatmaz diye düşünüyorum. Hem de fiyatı uygun sayılır.

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Attığınız set güzele benziyor, hem de uygun fiyatlı duruyor. Ancak o tarz yapıdayken masada ufak bir sallantıda dahi seste titreme vs. olabilir, ancak emin değilim.

Mesela bu güzel duruyor, dediğim olayı yaşatmaz diye düşünüyorum. Hem de fiyatı uygun sayılır.
Attığınızı alıyorum o halde. Phantom Power olarak hangisini almalıyım?

Farkları nedir vesaire bilmiyorum. Sanırsam bazıları sesle alakalı bile değil.

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Şu anda mikrofonu satın aldım. Pembesinin görüntüsünü daha çok sevdiğim için ek 50 TL ödedim.

1633598888056.png

Yanına ise şu iki ürünü bugün veya birkaç güne alacağım;

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Güle güle kullanmanız dileğiyle, umarım memnun kalırsınız :)
Umarım, artık kalmadım Rode-NT'yi geciktirmeden alırım. Elimde satılacak birkaç laptop falan var cebimde de bir miktar para var işte bakalım.

Sagurata

Rütbesiz
İfade skoru
0
Hocam merhaba. Hiçbir yerde içerik bulamadığı için konuyu hortlatma durumunda kaldım. Bu hafta mikrofonu sipariş ettim ve 1 hafta içinde elimde olacak. Ben de bu mikrofona kol ve shockmount arıyorum. Siz aldığınız setten memnun musunuz? Mikrofonla shockmount uyumlu oldu mu? En önemli kısmı bu benim için. Teşekkürler.
Umarım, artık kalmadım Rode-NT'yi geciktirmeden alırım. Elimde satılacak birkaç laptop falan var cebimde de bir miktar para var işte bakalım.

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Hocam merhaba. Hiçbir yerde içerik bulamadığı için konuyu hortlatma durumunda kaldım. Bu hafta mikrofonu sipariş ettim ve 1 hafta içinde elimde olacak. Ben de bu mikrofona kol ve shockmount arıyorum. Siz aldığınız setten memnun musunuz? Mikrofonla shockmount uyumlu oldu mu? En önemli kısmı bu benim için. Teşekkürler.
Evet, NB40'a takabildim ancak inanılmaz derecede zor girdi, kıracak derecede zorladım. Neredeyse 2 yıldır çıkarmadım bir daha takamam diye. :D

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Ne yapsam bilemedim. Alayım mı sizce bu shockmountu? Yoksa başka öneriniz var mı?
Açıkçası bilmiyorum hocam, sığdırırsınız gibi ama sığacak başka model bulursanız onu da alabilirsiniz. Pek yardımcı olamadım kusuruma bakmayın.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube