Favori oyununuz nedir?

Silicone Android Uygulaması

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Siz benimkini gayet iyi biliyorsunuz zaten, söylememe bile gerek yok :D

Peki sizin favori oyununuz nedir? Hem belki bu sırada birbirimize oyun önermiş oluruz.
Spiderman 2000,spec ops the line,jedi fallen order,battlefront 2 online,cuphead,gta 5,forager,gears 5,agar.io,plants vs zombies garden warfare,plants vs zombies,gang beast,minecraft,minecraft dungeons,fortnite,forza horizon 4,skate 3,shadow of war,spiderman amazing 1 2,spiderman shatterd dimension,spiderman edge of time,supraland,gears 4,lego marvel super heroes 2 bu oyunların hepsini eşit derecede severim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Spiderman 2000,spec ops the line,jedi fallen order,battlefront 2 online,cuphead,gta 5,forager,gears 5,agar.io,plants vs zombies garden warfare,plants vs zombies,gang beast,minecraft,minecraft dungeons,fortnite,forza horizon 4,skate 3,shadow of war,spiderman amazing 1 2,spiderman shatterd dimension,spiderman edge of time,supraland,gears 4,lego marvel super heroes 2 bu oyunların hepsini eşit derecede severim.
@Lyrinx hocam neden şaşkın attınız?

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Horizon Zero Dawn'ı saymazsam, Zelda BOTW.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Ben şu LGS sürecinden dolayı 6 aydır oynanıyorum ama döndüğüm zaman çok fena döneceğim çünkü bu sefer oyunu oynamak için çok fazla vaktim olacak :devilish:O.O2
Yazık garibim LGS bitince des çalışmayacağım sanıyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sizce benim ki ne olabilir?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube