Favori Mobil oyunlarınız

Silicone Android Uygulaması

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
KS
Sony Series Switch

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Mobilden GTA oyunu bitirmek... Çoğu insan GTA 3'ü PC'de bile sıkıldığından bitirememişken, mobilde kanser kontrollere rağmen bitiren sen bir alfasın! :ne3::aferin:
Ben de San Andreas'ı bitirmiştim. Tek endişem özellikle çatışmalı sahnelerde ne yapacağımdı fakat beklediğimden çok daha kolay oldu. Final görevi bile zorlayıcı gelmedi. Fakat diğer GTA'lar için durum ne bilmiyorum.

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
Nokia lumia 800ümde aşşşırı eğlenerek oynadığım oyun olan asphalt 4.
Hala lumiaları özlüyorum. :(

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Neredeyse oyunu bitirmiş biri olarak söyleyebilirim, Asphalt 8'in aksine bu oyun P2W. Özellikle B sınıfına gelince artık blueprint adam akıllı toplayamıyorsunuz, almayınca da yarışamıyorsunuz rahatça, almak için de para basmanız gerekiyor. Kısacası belli bir süre sonra para basmanız gerekiyor, Asphalt 8'de böyle değil mesela.

Yusuf GERDAN

Bronze Sample
İfade skoru
36
Neredeyse oyunu bitirmiş biri olarak söyleyebilirim, Asphalt 8'in aksine bu oyun P2W. Özellikle B sınıfına gelince artık blueprint adam akıllı toplayamıyorsunuz, almayınca da yarışamıyorsunuz rahatça, almak için de para basmanız gerekiyor. Kısacası belli bir süre sonra para basmanız gerekiyor, Asphalt 8'de böyle değil mesela.
Olsun yinede ben seviyorum.

atillademirci12

Bronze Sample
İfade skoru
14
Merhaba, biliyorsunuz son zamanlarda mobil oyun sektörü devasa bir hale geldi ve bu sektörün içinde bir sürü kaliteli-kalitesiz oyun türedi. Burada favori oyunlarınızı yazarak hem diğer forumdaşlarımızın farklı oyun keşfetmesine yardımcı olunur hem de güzel bir veritabanı ortaya çıkabilir.:)Bu arada Pubg, Brawl Stars gibi aşırı popüler oyunlar yerine daha az bilinen oyunları yazarsanız çok daha iyi olur. :)

Benim önerebileceğim mobil oyunlar:

Flippy Knife: Bıçağ takla attırma oyunu. Ayrıca içinde farklı modlar da var. Pek telefon sistemi istemiyor kısmen yavaş cihazlarda da çalışabilir.

Shadow Fight 2: Dövüş oyunu olarak parlayan bir yıldız. Fakat maalesef bir çok oyunun yaptığı gibi eninde sonunda sizi para ödetmeye zorluyor. Tabii yapmadan da ilerleyebilirsiniz fakat zor. Eğer zorluk seviyorsanız güzel bir oyun.

Earn To Die 2: İlk oyunu ücretli (60 Kuruş.) olmasına rağmen 2. oyunu olan bu oyun ücretsiz. Zombilerin bastığı bir dünyada araba ile ilerleyip sonraki aşamaya geçmeye çalışıyor ve arabamızı yükseltiyoruz. Eğlenceli fakat çabuk bitiyor. Neyse ki sonsuz modda istediğiniz kadar sürebilirsiniz. (Hikaye modu bitirilmeli.)
Clash of Clans ve Kafa Topu 2 :D

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Rocket League Sideswipe optimizasyonu efsane oyun. Eskiden bir oyunda telefonda 650 saatim vardı ama adını bile söylemek istemiyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube