Far Cry 6 çıkış tarihi belli oldu

Silicone Android Uygulaması

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
28 Mayıs saat 20:00'da yapılan Ubisoft Far Cry 6 etkinliğinde oyun ile ilgili bazı bilgiler yüzeye çıktı.

Yayını izledim ve anladığım şeyler şunlar:

1-Grafikler gerçekten güzel fakat bu bir Ubisoft oyunu. Umarım Downgrade yemez.

2-Dani adında kadın bir karakteri yönetiyoruz. Bu karakter ile Gerilla adında bir topluluğa katılıp devrimi getireceğiz. Oyun böyle anlattı.

3-Oyunda At, araba, uçak, tank vs. kullanabiliyoruz. Hatta kullanabiliyor muyuz bilmiyorum fakat gemi bile var.

4-Gizliliğe biraz daha önem vermişler gibi. İstersek görevlilere rüşvet bile verebiliyoruz.

5-Oyunda gizli üsler olacak ve burada muhtemelen karakterimizi geliştirebileceğiz.

6-Baya garip silahlar falan var. CD fırlatan silah falan bile var.

Son olarak, çıkış tarihi 7 Ekim 2021. Değişmez ise. (Ocak yazmışım düzelttim pardon.)

Bu oyundan umutluyum. Ubisoft umarım neredeyse 10 yıldır sömürdüğü formülü bırakır.

Videoyu izlemek için:
(40 dakika gözüktüğüne bakmayın. 30 Dakikalık sayaç var. Ayrıca Türkçe altyazı da var.)

KS
Sony Series Switch

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Hayır, ama muhtemelen 250-270 TL gibi bir fiyata sahip olacaktır. Ubisoft'un Türkiye'de uyguladığı fiyat politikasıyla beraber neredeyse tüm oyunları bu fiyatta çıkıyor. Valhalla, Legion falan da bu fiyatta.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Grafik olarak fena değil gibi duruyor 2021'de. Sonunda da ana karaktere önem vermişler, bu en iyi haber olabilir bu oyun için. Silahlar fazla alakasız olmaz umarım. Sırttan çıkan roketimsi şeyler biraz eksi olabilir belki, belki de artı olabilir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube