Ethereum 4.346 dolardan 2.918 Dolara düştü!

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bu arada şunu söyleyeyim; biz mining'e karşı değiliz. Sadece mining yapacağım diye piyasada ki tüm kartları acımasızca satın alanlara karşıyız. Piyasa da büyük dengesizlik var şu an. Bu tüm ekran kartlarını bir gecede satın alan şahıslar yüzünden oyuncular GT 710 gibi eski püskü kartları kullanmak zorunda kalıyor. Biz bu şahıslara kızıyoruz. Yoksa efendi gibi 1 veya 2 tane ekran kartı alanlara lafımız yok.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Bu arada şunu söyleyeyim; biz mining'e karşı değiliz. Sadece mining yapacağım diye piyasada ki tüm kartları acımasızca satın alanlara karşıyız. Piyasa da büyük dengesizlik var şu an. Bu tüm ekran kartlarını bir gecede satın alan şahıslar yüzünden oyuncular GT 710 gibi eski püskü kartları kullanmak zorunda kalıyor. Biz bu şahıslara kızıyoruz. Yoksa efendi gibi 1 veya 2 tane ekran kartı alanlara lafımız yok.
Benim sorunum mining diye 20 tane kart alanlar.

KS
Arda_Animations

Arda_Animations

Silver Sample
İfade skoru
336
Ben şuan ekrana RTX 3080 fotoğrafı açıp EKMEK bandırıyorum düşün!

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Kaos vardı, vahşet vardı, kan vardı, ölüm vardı...
Ekran kartları düzelecek en azından.
Bu arada bireysel madencilere laf atmayın adamlar fiyatları ne kadar etkileyebilir ki büyük minerlar gibi.
RX570 ile mining yapana da kızılmaz, sanki farm kurmuş

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube