Et sever misiniz?

Silicone Android Uygulaması

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
hocam ben ızgarada o yağlarıda severm ağızda erirler ama şöyle yağ sevmiyen varsa vallağ konudan çıksın

12253 numaralı eki görüntüle
Mesajlar otomatik birleştirildi:

ben genel olarak yeşillikde severim etin yanında salatayı severim mesela .D
Ben yağlı et sevmem 0 yağ olmalı. Köftede biraz olabilir.

Yeşillik ben de severim. Ama vejeteryan/vegan olan arkadaşlae hayvanlara yazık diyerek onların yiyeceğini yiyor, garip geliyor bana.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535

Yeşillik ben de severim. Ama vejeteryan/vegan olan arkadaşlae hayvanlara yazık diyerek onların yiyeceğini yiyor, garip geliyor bana.
Hayvanlar acı çekmesin diye hayvanları yemiyorlar fakat bitkilerde canlı ve onlarda acı çekiyor.

KS
Bwoah

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665

hocam müslüman olduğumdan dolayı vejeteryanlık/veganlık bana saçma geliyor olmasamda saçma gelirdi (en azından yaradılışa inaniyorsam) allah bunları biz yararlanalım diye yaratmış bizim gibi olsalardı ayağa kalkıp konuşurlardı öyle değil mi?

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
hocam müslüman olduğumdan dolayı vejeteryanlık/veganlık bana saçma geliyor olmasamda saçma gelirdi (en azından yaradılışa inaniyorsam) allah bunları biz yararlanalım diye yaratmış bizim gibi olsalardı ayağa kalkıp konuşurlardı öyle değil mi?
Benimki dinle bağımsız direkt besin zinciri xD

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube