Erdoğan'ın 640 milyon liralık "yazlık" sarayı ortaya çıktı

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Yukarıda Bold Medya ile ilgili bir tartışma gördüm. Bende bir şeyler yazayım. FETÖ kanalı olduğu doğru arkadaşlar. Videolarını dikkatlice izlerseniz adamların gizliden Fethullah Güleni övdüğünü rahatça anlarsınız. Aynı şeyin laciverti adamlar. Terör örgütü demek yerine Gülen cemaati diyorlar videoların da. Yağmurdan kaçayım derken doluya yakalanmayın. Adamlar bariz şekilde FETÖ'nün yeni medya yapılanması. Bunu göremeyecek kadar kör olmamalısınız.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@PossibleTurco, Bahsettiğin videonun kanıtını atar mısın?
Kanıt istiyorsanız Youtube'da bir arkadaş var "ERLIK" adında. Gidip ona sorabilirsiniz. Videolarının birinde anlatıyordu Bold Medya'nın ne olduğunu ama şu an hatırlamıyorum.

KS
D

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Yukarıda Bold Medya ile ilgili bir tartışma gördüm. Bende bir şeyler yazayım. FETÖ kanalı olduğu doğru arkadaşlar. Videolarını dikkatlice izlerseniz adamların gizliden Fethullah Güleni övdüğünü rahatça anlarsınız. Aynı şeyin laciverti adamlar. Terör örgütü demek yerine Gülen cemaati diyorlar videoların da. Yağmurdan kaçayım derken doluya yakalanmayın. Adamlar bariz şekilde FETÖ'nün yeni medya yapılanması. Bunu göremeyecek kadar kör olmamalısınız.
Hiç buna dikkat ederek izlememiştim. İlginç.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@KemalY @PossibleTurco Buldum.

FETÖ tarafından yönetilen yayına destek çıkmış belli ki.
Tek o değil. Cevheri Güven adlı FETÖ'cü herifin tekine de destek veriyorlardı. Yine size bahsettiğim ERLIK adlı kanalın şu videosunda da bu Cevheri Güven adlı heriften bahsediliyor.
Videonun 42:57'den itibaren olan kısmında bahsediliyor. Kısacası arkadaşlar uyanık olun. Bu tür konularda oyuna gelmeyin. Aynı şeyin laciverdine inanmayın.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
@PossibleTurco, Açıkçası benim inandığım da inanmadığım da yok. Arkadaş video attı ve diğer arkadaş kanala FETÖCÜ dedi, kanıt istedim ekşi attı ne yapayım :D ?

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@PossibleTurco, Açıkçası benim inandığım da inanmadığım da yok arkadaş video attı ve diğer arkadaş kanala FETÖCÜ dedi kanıt istedim ekşi attı ne yapayım :D ?
Fark etmiyor. O kadar adam öğrenmiş bunların ne olduğunu, halen daha FETÖ'cü olmadığı konusunda inat ediyorsunuz. Adamlar FETÖ'cü hocam. Birbirlerine suç atıyorlar işte bariz şekilde. Haksızlığa uğradık, susturulduk diye milleti manipüle etmeye çalışıyorlar. Aynı AKP'nin "kandırıldık" demesi gibi. Bunların ne olduğunu anlayamamak için kör olmak lazım. Cevheri Güven denen FETÖ'cü herifi çıkartıp konuşturan ve savunan bir kanaldan bahsediyoruz. :D

Allah aşkına inanmayın şu heriflere hocam yav. İsterse doğruyu anlatsın ama adamlar FETÖ'cü. Basbayağı belli. Birisini gömerken kendilerini övme peşindeler. Muhalif sanıp bu FETÖ'cü heriflere inanmayın. Muhalif değiller çünkü.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
Fark etmiyor. O kadar adam öğrenmiş bunların ne olduğunu, halen daha FETÖ'cü olmadığı konusunda inat ediyorsunuz. Adamlar FETÖ'cü hocam. Birbirlerine suç atıyorlar işte bariz şekilde. Haksızlığa uğradık, susturulduk diye milleti manipüle etmeye çalışıyorlar. Aynı AKP'nin "kandırıldık" demesi gibi. Bunların ne olduğunu anlayamamak için kör olmak lazım. Cevheri Güven denen FETÖ'cü herifi çıkartıp konuşturan ve savunan bir kanaldan bahsediyoruz. :D

Allah aşkına inanmayın şu heriflere hocam yav. İsterse doğruyu anlatsın ama adamlar FETÖ'cü. Basbayağı belli. Birisini gömerken kendilerini övme peşindeler. Muhalif sanıp bu FETÖ'cü heriflere inanmayın. Muhalif değiller çünkü.
İnanmamak için kendimi tutuyormuşum gibi konuşuyorsun da ben kanıt istedim. Ne demek "fark etmiyor"? Sadece senin bahsettiğin gibi kolay bir kanıt ben ne bileyim burada birisi bazı şeyleri yalanlasa fark etmez deyip geçer misin?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ekleme olarak kanalın fanı değilim toplasan 6 7 video izledim videolarına erişemedim ülkede yasaklandığı için belki görürdüm bahsettiklerini ama :)

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430

Kim?

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Kanka Turkuaz Medya'yı okuyacak/izleyecek kadar mı sevdalısınız iktidara?

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube