Epic Games'in bedava oyunu Among Us oldu!

Silicone Android Uygulaması

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
(Adamlara bak beleş oyun veriyor millet beğenmiyor.)

Miraç

Bronze Sample
İfade skoru
403
Güzel hediye fakat Epic Games'i açmaya üşendim.

Ben korsan oynamaya devam edeceğim.
Aslında korsan oynamak ile epic games den oynamak arasında fark yok diyebilirim, ikisinde de berbat bir servis sistemi alıyorsun. Ben epic games den oyun indiriyordum boyutu fazla idi ve İnternetim çok kötü olduğu için biraz uzun sürmüştü ve 1 haftayı geçmişti çünkü sürekli indir duraklat yapıyordum yani pc yi uzun süre açık tutamıyordum ve 1 hafta sonra tekrar indirmeye başladım ve bi baktım indirme sıfırlanmış o kadar indirdiğim GB'lar boşa gitmiş. Ancak steam de falan ben böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Epic games'den oyun almıyorum bu yüzden.

Mustafa

Bronze Sample
İfade skoru
498
Aslında korsan oynamak ile epic games den oynamak arasında fark yok diyebilirim, ikisinde de berbat bir servis sistemi alıyorsun. Ben epic games den oyun indiriyordum boyutu fazla idi ve İnternetim çok kötü olduğu için biraz uzun sürmüştü ve 1 haftayı geçmişti çünkü sürekli indir duraklat yapıyordum yani pc yi uzun süre açık tutamıyordum ve 1 hafta sonra tekrar indirmeye başladım ve bi baktım indirme sıfırlanmış o kadar indirdiğim GB'lar boşa gitmiş. Ancak steam de falan ben böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Epic games'den oyun almıyorum bu yüzden.
Bende Steam tercih ediyorum.

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Şu ana kadar indirdiğim repacklerin herhangi birinde hiç hata almadım.

Korsan oynamak en iyisi.

Tabii para varsa ve iyi internet varsa Steam en iyisi.

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Lan bu ne? Ben Forza vercekler sanıyodum, çöp.
33D102C2-5F33-4FF6-87A4-10E1A3451079.jpeg

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube