Epic Games çıldırdı! 3 Ay bedava Discord Nitro!

Silicone Android Uygulaması

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
*İlk defa Nitro kullanacaklar için geçerlidir.

Çeken, kurgulayan: @Yagi

@11tkisi Konusunu gördüm ve bu videoyu çektim, teşekkür ediyorum :)

Kekelemeler için kusura bakmayın, hızlıca çekilmiş bir video.
Güzel, açıklayıcı, nefes alıp vermelerine dikkat edebilirsin tavsiye olarak. Cümle arlarında virgüllü yerler dışında nefes almak akıcılığı bozabilir.

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Başlık abartı kaçmis.
Aslında dikkat çekicilik anlamında güzel, şimdi düşünelim: Discord’u nitrosuz kullanan ve bundan faydalanmak isteyen 100X kişi olsun 3 aylık ücret de 3 para olsun bu durumda 300X para kazanabilecekken ekstradan hiçbir şey kazanamayacak bu anlaşmayla, ha şöyle ki bir ödeme gerçekleşmiştir ayrıca bu reklam değeri yüksek bir hareket yani geri dönüşü misliyle olacaktır herhalde. Sonuçta win-win bir hareket ama yine de çekici başlık O.O2

Ayhan36

Silver Sample
İfade skoru
1.990
12 yaşında değil. 8 yaşında, doğru bilgi yayalim.
Aslında dikkat çekicilik anlamında güzel, şimdi düşünelim: Discord’u nitrosuz kullanan ve bundan faydalanmak isteyen 100X kişi olsun 3 aylık ücret de 3 para olsun bu durumda 300X para kazanabilecekken ekstradan hiçbir şey kazanamayacak bu anlaşmayla, ha şöyle ki bir ödeme gerçekleşmiştir ayrıca bu reklam değeri yüksek bir hareket yani geri dönüşü misliyle olacaktır herhalde. Sonuçta win-win bir hareket ama yine de çekici başlık O.O2
Bana clickbait gibi geliyor ve böyle videolara tiklamam daha sade baslik daha iyi.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Eskiden 1 aylık deneme aldım diye şimdi 3 aylık denemeyi alamıyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube