En yetenekli Türk mc

En yetenekli Türk mc

• Şehinşah

Oy: 1 7,7%
  • Karaçalı

• Sansar Salvo

• Da Poet

Oy: 2 15,4%
  • Defkhan

Oy: 0 0,0%
  • Hidra

Oy: 4 30,8%
  • Hayki

• No1

Oy: 2 15,4%
  • Allame

• Joker

Oy: 0 0,0%

• Toplam oy
    13
Silicone Android Uygulaması
KS
Yusufjdm

Yusufjdm

Silver Sample
İfade skoru
337
Her birini tek tek geçiyorum. Hayki, Da Poet ve Karaçalı'nın bu listede olması çok saçma, diğerlerinden eskiler ve yetenekliler. Aynı jenarasyon değiller bir kere. Bunlara yorum yapmayacağım.
Hocam Da Poet'i hem müzikal hem lirikal yetenekli bulduğum için ekledim Karaçalı yetenekli bir isim Hayki ise sivri bir kaleme sahip ve yetenekli olduğundan ekledim :)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

No.1: Tarzı çok daha farklı. Müziğini baya sevsem bile Fuat Ergin'in dediği gibi "müptezelin leşisin kanki." der geçerim.
Ayyaş olduğu doğru.

Hidra: İşte bu listede bana göre en yeteneklisi. Çok genç birisi ve 16 yaşında "Gücüme Giden Yol" isimli mükemmel bir parça çıkardı.
Yaşı bu isimlerden genç ama bir çoğu kadar bilgili aoutotune düzgün kullanan bir insan rhyme yeteneği iyi ve battle protest diss freestyle da mükemmel isim hak etti buralara gelmeyi.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Her birini tek tek geçiyorum. Hayki, Da Poet ve Karaçalı'nın bu listede olması çok saçma, diğerlerinden eskiler ve yetenekliler. Aynı jenarasyon değiller bir kere. Bunlara yorum yapmayacağım.

Şehinşah: Mükemmel ötesi bir kafiye yeteneğine sahip. Gerçekten çok farklı bir ses tonu var. Başarılı bir MC olsa bile karakterini pek beğenmiyorum. Baliciydi eskiden zaten.

Sansar Salvo: Çok çekmiş bir arkadaşımız. Kanserken bile konser vermiş biri.

Defkhan: Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow.

Hidra: İşte bu listede bana göre en yeteneklisi. Çok genç birisi ve 16 yaşında "Gücüme Giden Yol" isimli mükemmel bir parça çıkardı.

No.1: Tarzı çok daha farklı. Müziğini baya sevsem bile Fuat Ergin'in dediği gibi "müptezelin leşisin kanki." der geçerim.

JokerAllame: Ayrı yazmaya kıyamadım, gitmedi elim ayırmaya. İkisi içinde geçerli söyleyeceklerim. Çok agresifler, iyi anlamda. Protestler ve bunun olması lazım çünkü rap müzik protesttir. Kafiye olarak çok üstler.
No1 in kitlesi de ayrı berbat.

SaltukSakura

Bronze Sample
İfade skoru
134
Bu isimler arasında kesinlikle Da Poet. Sadece lirikal olarak değil müzikal olarak da mükemmel bir zekası var. Yaptığı çoğu beat mükemmel. Özellikle son albüm neydi öyle.

KS
Yusufjdm

Yusufjdm

Silver Sample
İfade skoru
337
Bu isimler arasında kesinlikle Da Poet. Sadece lirikal olarak değil müzikal olarak da mükemmel bir zekası var. Yaptığı çoğu beat mükemmel. Özellikle son albüm neydi öyle.
Bence ülkenin en iyi 3 beatmakerinden biri.

Sert ünsüzler albümünden kendini bul albümüne efsane bir mc ve prodüktör.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube