En yetenekli Türk mc

En yetenekli Türk mc

• Şehinşah

Oy: 1 7,7%
  • Karaçalı

• Sansar Salvo

• Da Poet

Oy: 2 15,4%
  • Defkhan

Oy: 0 0,0%
  • Hidra

Oy: 4 30,8%
  • Hayki

• No1

Oy: 2 15,4%
  • Allame

• Joker

Oy: 0 0,0%

• Toplam oy
    13
Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Fincan kahve içtim kursağımda kaldı telvesi Neyim var ki'cilere sorsan bu punchu bilmezler :D
Knk ben de ilk defa senin sayende öğrendim bunu. Ama şarkıyı aylar önce öğrendikten sonra "m0rUq mU şaRkıYı sAdEce oLdlar biLiR." demiyordum. :D

Ayrıca bunu diyenlerden bir kişi benim ortaokul arkadaşımdı. Geçen Spoti listesine baktım Sansar Salvo falan dinliyordu, "gelişme var bu çocukta." dedim içimden.

KS
Yusufjdm

Yusufjdm

Silver Sample
İfade skoru
337
KS
Yusufjdm

Yusufjdm

Silver Sample
İfade skoru
337
"Ama şarkıyı aylar önce öğrendikten sonra "m0rUq mU şaRkıYı sAdEce oLdlar biLiR." demiyordum.
O tayfayı sal genelde yorumlarda sürü psikolojisi oluyor misal 7 sene önce biri yorum atıyor gördüğü an o yorumu 11 yaşın da bir arkadaş alıyor old olduk diyor kanser kitle diyoruz onlara da.

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
Müslüm Gürses desek ne olur?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Deli Vahit kesinlikle. Evilol
Bir rivayete göre Vahit abi doğduğu zaman ona org yedirmişler, org dinletmişler. Her şeyi orgla yapmış. Sonucunda ise orgla bütünleşmiş...

Adam orgla orkestra kurdu. Tek başına bunları yapması?

Son düzenleme:

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Her birini tek tek geçiyorum. Hayki, Da Poet ve Karaçalı'nın bu listede olması çok saçma, diğerlerinden eskiler ve yetenekliler. Aynı jenarasyon değiller bir kere. Bunlara yorum yapmayacağım.

Şehinşah: Mükemmel ötesi bir kafiye yeteneğine sahip. Gerçekten çok farklı bir ses tonu var. Başarılı bir MC olsa bile karakterini pek beğenmiyorum. Baliciydi eskiden zaten.

Sansar Salvo: Çok çekmiş bir arkadaşımız. Kanserken bile konser vermiş biri.

Defkhan: Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow, Flow.

Hidra: İşte bu listede bana göre en yeteneklisi. Çok genç birisi ve 16 yaşında "Gücüme Giden Yol" isimli mükemmel bir parça çıkardı.

No.1: Tarzı çok daha farklı. Müziğini baya sevsem bile Fuat Ergin'in dediği gibi "müptezelin leşisin kanki." der geçerim.

JokerAllame: Ayrı yazmaya kıyamadım, gitmedi elim ayırmaya. İkisi içinde geçerli söyleyeceklerim. Çok agresifler, iyi anlamda. Protestler ve bunun olması lazım çünkü rap müzik protesttir. Kafiye olarak çok üstler.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube