En son rüyanızda ne gördünüz?

Silicone Android Uygulaması

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
Genellikle siyah bir arkaplan görüyorum diyebilirim.
Bizde de var o nedeni ise çok basit uyuyorsun, gözlerin kapalı.
Bende bir ara cinsellikle alakalı bir şey görmüştüm. Evleniyorum, evlendiğim kişiyle durmadan o işi yapıyorum, halamda gelip yeter o kıza bu kadar yapma diye söylüyordu. Çok değişik bir rüyaydı.

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Bizde de var o nedeni ise çok basit uyuyorsun, gözlerin kapalı.
Bende bir ara cinsellikle alakalı bir şey görmüştüm. Evleniyorum, evlendiğim kişiyle durmadan o işi yapıyorum, halamda gelip yeter o kıza bu kadar yapma diye söylüyordu. Çok değişik bir rüyaydı.
Ben de geçen YouTube'da geziyordum cinsellik ile alakalı içerikler izliyordum, bu sıralar salgın mı bu neyse.

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Yürüyen uçaklar gördüm. Adana merkez açıp dans ediyolardı. Helikopter de fülüt çalıyordu koşarak.

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270

9876

Silver Sample
İfade skoru
320
Ben rüyamda rog laptop istetmiştim. 3 ay geçti daha yeni bilgisayar geldi. Kutusunda Republic of Gamers yazıyordu. Ben de heyecanla açıp baktım 1999 yılından kalma laptop vardı. Faturasına baktım. Kötü günlerinizde kullanın yazıyordu. Sonra ben kargo şirketini dövüp laptobımı aldım. Öbür laptopın kutusunda linç of Gamers yazıyordu. Artık ben çok sinirlendim. 1999 yılından kalma bilgisayarı çakmakla yaktım. Saat 03:50 oldu ben (gerçek hayatta uyandım) çok çıldırmıştım. Neyse tekrar uyudum. Bu sefer ben milyarder olmuşum. Bütün markaları satın aldım ve markaların sahipleri beni linçledi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube