En sevmediğiniz anime nedir?

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Bakugan'in yenileri.
Beyblade'in Pegasus'suz sezonlari.
One Punch Man
Fazla anime izleyen biri degilim ama bunlar cop
Ek olarak Tsubasa'yi da Bir turlu bitememesi sebebiyle sevmiyorum.
1. Sezon anca gecen sene bitti.
2. Sezon yine yarim...

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
One Piece-Naruto desem yeterli olur.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Gereksiz hypelenen ve abartılan serilerdir.

One Piece iğrenç çizimleri ve olmayan konusu ile bu kadar fazla nasıl hypeleniyor anlayamıyorum. Naruto keza aynı şekilde filler bölümlerden geçilmeden ne kadar kaliteli bir yapım olsa da özellikle İlk sezonunun tamamen boş ve saçma olması iyice kendinden itiyor beni.

Son düzenleme:

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Evangelion, Blend S, Kissxsis, Kanokon.

Bunları pek sevmiyorum fakat sevene de saygı duyarım.

Kamina

Silver Sample
İfade skoru
604
Yapma be Another iyiydi bence. Doğru düzgun korku-gerilim animesi yok zaten. Bence Another türünün en iyisi.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Aklıma geldi gece gece yine nefret ettim. Zamanında Gekkan Shojo Nozaki-kun diye bir anime izlemiştim çıktığı yılın en iyilerinden falandı puanları yüksekti o kadar zor bitirdim ki kız karakter çok cringe aşırı utangaç nefret ederim aşırı utangaç kız karakterlerden. Eleman desen aşırı odun doğru düzgün repliği bile yok bildiğin cansız manken eleman. Hadi buna da eyvallah dedim tam romantik bir olay olacak araya bir şey giriyor olmuyor. Sürekli bir şey engel oluyor abicim siz napıyorsunuz ya. Dedim bari son bölümde romantik bir şey olsun yok kız elemanı tam öpecek araya bir şey giriyor olmuyor haydaa. Yapacağınız animeye... şimdi uyarı yemek istemiyorum. Normalde de zaten Shojo tarzım değildir romantizm sevmem. Çok güzel işlenirse de çok severim ama. Mesela Lovely Complex izlediğim en iyi animelerden biriydi. Romantizm o kadar güzel işlenmişti ki iki kere bitirdim animeyi. Veya NANA o da romantizm ama çok iyi işlendiğinden dolayı benim için en özel anime şu an NANA.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube