En sevdiginiz tarayici ve sevme nedeniniz

Silicone Android Uygulaması
KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Edge çünkü ne eski IE rezaletine ne de Edge HTML rezaletlerine benziyor. Microsoft'un yaptığı tek düzgün iş MSN'den beridir. Tarayıcı akıyor. Scroll animasyonu çok hoş. 60Hz ekranda bile hoş bir akıcılık hissettiriyor. Kaynak tüketimi oldukça az. Zaten şu devirde 8 GB RAM'i olmayan çok kimse kalmadı sanırım. 4 GB RAM kullananların sayısı son senelerde çok azaldı. O yüzden 8 GB RAM'iniz varsa acımayın kurun Chromium Edge'i. Eklenti sıkıntısı da yok. Chrome'un sürekli yeni özellikler kazanan, okuyup adam olmuş kardeşi kendisi. Evilol
Hocam bir ek yapayim, 2GB RAM varsa bile kurulmasi lazim, piyasada en az RAM yiyen tarayici o (slimjet sayilmazsa)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@illedelinux hocam sizinki hangisi?

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
hocam sizinki hangisi?

Beğendiğim tarayıcı iki tane.

Palemoon, dünyadaki tarayıcılar içinde en çok özelleştirme bu tarayıcıda var ve sürekli geliştiriliyor, kendisi için özel yapılmış eklentilere sahip, kurmadan da kullanılabiliyor, bir çok dili destekliyor, o nedenle beğeniyorum.
Slimjet, Chromium tabanlı diğer tarayıcılarda olmayan önemli ve kullanışlı özelliklere sahip, kaynak kullanımı en az olan tarayıcı, o nedenle beğeniyorum.

Fazla beğenmesem de açık kaynak ve çevirisi iyi olduğu için Chromium ve güvenli tarayıcı olduğu için Firefox da iyi sayılır.

Litecoin

Gold Sample
İfade skoru
2.971
Brave cunku cok guzel ve arama bari cok guzel konumlandirilmis tasarimi kaliteli ustune bat coin tarayicisi ustune para veriyor kaliteli kullaninmalisiniz

vastferret

Bronze Sample
İfade skoru
38
Aslında en sevdiğim bir tarayıcı bulunmuyor ve "en sevdiğiniz" ile başlayan her soru, benim için rölatif bir anlama çıkıyor. Çünkü zamanıa göre başarılı özellikler sunan tarayıcıları sürekli olarak denemeyi ve bu deneyimler sayesinde de farklı kullanım alışkanlıklarına sahip olmayı seviyorum. Birçok tarayıcının ne denli olarak değiştiğini görmek için veya değişen zamanla beraber ne tarz özellikleri bünyelerine kattıklarını görmek için sürekli olarak bir tarayıcı değiştirme eğilimindeyim.

Fakat son zamanlarda Microsoft Edge kullanma konusunda ısrarcı gibiyim. Çünkü kullandığım ve çok da yeni olmayan bir dizüstü bilgisayar içerisinde kaynak kullanımı derdi oluşturmuyor ve hız konusunda da herhangi bir kayıp yaşamıyorum. Bununla beraber, sunduğu tasarıma da hızlı bir şekilde adapte olabildim. Hatta ve hatta dikey sekmeler özelliği, benim gibi birden fazla sekme içerisinde araştırma yapan kullanıcılar için oldukça başarılı bir özellik. Uzun bir süre boyunca Microsoft Edge içerisinde kalabilirim gibi gözüküyor. Ta ki, yeni ve kullanım alışkanlıklarıma uygun bir tarayıcı bulana kadar.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Opera
Beleş vpn ve reklam engelleme var diye
Yahu şu olayı hiç anlamıyorum, gizlilik muhabbetine girmeyeceğim. Beleş VPN Touch VPN, Zenmate gibi şeyler var. Ek olarak uBlock origin var eklenti. Herkes istediğini kullanır o ayrı dava.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube