En sevdiğiniz Kargo şirketi

Hangisi?

• Agt

Oy: 2 5,6%
  • Aras

Oy: 6 16,7%
  • Mng

Oy: 2 5,6%
  • Ptt

Oy: 1 2,8%
  • Yurtiçi

Oy: 10 27,8%
  • Ups

Oy: 11 30,6%
  • Sürat

Oy: 0 0,0%
  • Kolay Gelsin

Oy: 4 11,1%

• Toplam oy
    36
Silicone Android Uygulaması

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Aras kargo en sevdiğim, MNG kargo en sevmediğim. Dün dağıtıma çıkan ürün yok hala XD. 1 hafta önce kargoya verildi.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
UPS olabilir, bir kere Itopya'dan UPS kargo aracılığıyla GTX 1660 Super sipariş etmiştim, sonuç olarak 1.5 günde ekran kartı elime ulaşmıştı.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Kolay Gelsin, Yurtiçi, AGT ve Aras kargo en sevdiğim kargo şirketleri. Benim bölgemde verdikleri hizmet çok iyi. Tanıdık falan da olunca kargo hızlı geliyor. Evilol

Ama UPS ve Sürat kargoyu günahım kadar sevmem. İkisi de benim gözümde beş para etmez kargo şirketleri. UPS benim kargoyu 1 ay getirmedi. Sürat ise kaybetti sonsuza kadar.

9876

Silver Sample
İfade skoru
320
Kolay Gelsin, Yurtiçi, AGT ve Aras kargo en sevdiğim kargo şirketleri. Benim bölgemde verdikleri hizmet çok iyi. Tanıdık falan da olunca kargo hızlı geliyor. Evilol

Ama UPS ve Sürat kargoyu günahım kadar sevmem. İkisi de benim gözümde beş para etmez kargo şirketleri. UPS benim kargoyu 1 ay getirmedi. Sürat ise kaybetti sonsuza kadar.
Bence en kötüsü AGT
Mesajlar otomatik birleştirildi:

UPS ve yurtiçi benim kargolarımı çok hızlı getirdiler. AGT en azından gönderdi ama 1 ayda gönderdi

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bence en kötüsü AGT.
Bu AGT'nin hizmeti bölgeye göre değişiyormuş. Kimi yerlerde hizmetleri berbatken kimi yerlerde iyi. Benim Barracuda 120'yi 11 Ocak tarihinde sipariş verdim. Prime olmadan verdim bu arada. 14 Ocak günü elimdeydi SSD. Kutuda çizik falan da yoktu üstelik. O yüzden memnunum AGT'den.

9876

Silver Sample
İfade skoru
320
Ben h410m-f istemiştim yurtiçi kargo getirmişti sabah isttetim akşam olmadan getirdiler ve sistemi topladım. Zaten son anakart kalmıştı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube