En sevdiğiniz ilk 3 üye kim?

Silicone Android Uygulaması

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Bildirim gelmemesine rağmen beni etiketleyen birisi arıyorum.
1619034810114.png

KS
FatihY

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Aaa bak ben @Letho of Gulet i unuttum yazarken, bu hocamı da çok severim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Aslında etiketlenmeyenlerin üzüleceği hiçbir durum yok ortada. Sadece, birbirlerini etiketleyenler genelde ortak konular üzerinde çokça vakit geçirmiş ve oralara atılan mesajlarla aralarında etkileşim kurmuş insanlar. Yoksa forumca herkes herkesin farkında ve varlığının bilincinde. Hiç etiketlenmemiş olmanız göz ardı edildiğiniz gibi bir çıkarım yapmanıza neden olabilir, kimsenin böyle düşünmemesi gerektiğini, bunun yalnızca sizin hiçbir üyeyle yakınlaşmamanızdan kaynaklandığını düşünüyorum.
Arkadaş haklı, eğer benim kadar boş yapabilseydiniz sizin etiketleyenleriniz çok olurdu.???

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Beni etiketleyen tüm arkadaşlara teşekkürler. Ben de sizleri seviyorum. :) Ben birilerini etiketlemeyeceğim çünkü uzun sürer. :) Ki üyeler arasında da ayrımcılık yapmam. Her üyenin fikirlerini dinlerim ve her üyeyi de severim. :)

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
En sevdiğim üye herkesin kıskançlıktan saldırdığı ama çok iyi biri ve arkadaşım olan @tahir
En sevmediğim ise sırf kendi kb olamadığı için Tahir'e kb olmayı hak etmeyen demeye çalışan @Arsenik
Sinirliyim çünkü şahsi menfaatleri için birilerini kıran insanları sevmiyorum.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
En sevdiğim üye herkesin kıskançlıktan saldırdığı ama çok iyi biri ve arkadaşım olan @tahir
En sevmediğim ise sırf kendi kb olamadığı için Tahir'e kb olmayı hak etmeyen demeye çalışan @Arsenik
Sinirliyim çünkü şahsi menfaatleri için birilerini kıran insanları sevmiyorum.
Pardon? Benim ne ihtiyacım varmış Katkıda bulunan tagına? Ne demişim ben Tahir hak etmiyor beni yapın falan mı? Şahsi menfaatmiş. Hani, bana hak ettiğinden değil de sırf arkadaşın diye savunuyormuşsun gibime geldi.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Sen(@Arsenik) o konuda şunu yazdın:
Daha iyi kişiler varmış ve belirli kriterlere göre seçilmeliymişmiş.
Sen tahire vasıfsız ve kritersiz seçilmiş demiş oluyorsun. İşte bu böbürlenmektir.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Sen o konuda şunu yazdın:
Sen tahire vasıfsız ve kritersiz seçilmiş demiş oluyorsun. İşte bu böbürlenmektir.
Elbette daha iyi kişiler var, örneğin @Spatula -Ğ- @illedelinux gibi tonlarca rehber hazırlayan kişilere göre Tahir'in yaptıkları sönük kalıyor.
Ha ben böbürlenen biri değilim. Bak sana böbürlenmenin Türkçe mealini atayım.
Screenshot_2.png

Benim orada olan mesajlarımdan hiçbirinde kendimi övmedim. Hani, buradan vurmaya çalışıyorsun ya. Dikkatli ol, bari kanıt olarak sunabileceğin bir şeyleri seç.

Ha sen sırf, arkadaşın diye yok blogunun ilk okuyucusu falan filan diye, KB'ye hak ettiğini düşünürsen sen ayrımcılık yapıyorsun demektir.

Yok Tahir'e vasıfsız demişim falan filan, cümleleri ne güzel istediğin yere çekiyorsun sen öyle. İlk önce ne dediğimi bi' idrak et. Daha çok rehber hazırlayan, daha fazla "katkıda bulunan" kişiler varken Tahir'in seçilmesi yanlıştır, hak etmediği bir şeydir.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Ben kıskançlıktan saldırmıyorum, patladın. Herkes demişsin.
Gereksiz mesaj. Konuda sana sevmediğin üye sorulmamış.
Sen(@Arsenik) o konuda şunu yazdın:
Bir rütbe veriliyorsa elbette kriterler olacak, herkes kafasına göre rütbe sahibi mi olsun? Tahir'e vasıfsız demiyor, Tahir de yardımcı olmuştur elbet. Tahir'den fazla katkısı bulunanlara neden verilmiyor diye soruyor @Arsenik. Tahir vasıfsızına KB veriyorsunuz vasıflılara KB vermiyorsunuz anlamı yok.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube