En kötü SSD hangisi oylaması

Oy Pusulası

• Adata SU630 Partisi

Oy: 9 22,0%
  • Adata SU650 Partisi

Oy: 1 2,4%
  • Turbox SSD Partisi

Oy: 15 36,6%
  • Crucial BX500 Partisi

Oy: 0 0,0%
  • Dragos SSD Partisi

Oy: 4 9,8%
  • SanDisk SSD Plus Partisi

Oy: 6 14,6%
  • SSDNow V3 Partisi

Oy: 0 0,0%
  • Toshiba TR200 Partisi

• Team GX1 (Bağımsız Aday)

• James Donkey JD Partisi

Oy: 4 9,8%

• Toplam oy
    41
Silicone Android Uygulaması
İfade skoru
124
Merhaba. Oylamaya hoşgeldiniz. "Kronik Sorunlu SSD'ler Cumhuriyeti" için bir seçim yapacağız. En çok oy alan 1 ay boyunca SSD Cumhurbaşkanı olacak. Seçim 2 etaptan oluşuyor. 50+1 alan olmazsa 2. etaba geçeceğiz ve %5 barajını geçmeyenler elenecek. Eğlence olsun diye açtım.

KS
BadGamerSiliconeŞubesi
İfade skoru
124
SanDisk Plus'tan güzel bir muhalefet adayı olur ama SU630 bence daha başarılı bu konu da.
Başka forumlarda Turbox lider. Şimdi burada açtığımız oylama ile ikisini birleştirip bir şeyler ortaya çıkartacağız.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
BX500 en zayıf aday. Direkt elenir. Turbox ile James Donkey baya kapışacaklar gibi. Fakat James Donkey en azından belli düzeyde bilinirliği ile Turbox'a göre daha az oy alır. Muhtemelen kazanan Turbox olur.

KS
BadGamerSiliconeŞubesi
İfade skoru
124
BX500 en zayıf aday. Direkt elenir. Turbox ile James Donkey baya kapışacaklar gibi. Fakat James Donkey en azından belli düzeyde bilinirliği ile Turbox'a göre daha az oy alır. Muhtemelen kazanan Turbox olur.
SU630 hiçbir yerde kazanamıyor delireceğim.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
SU630 hiçbir yerde kazanamıyor delireceğim.
Turbox varken işi zor. Yine de ilk üçe rahat oynar.

BX500 var bende, yani berbat değil. Kronik sorunları ben de yaşadım ama bana mısın demedi hâlâ. 15TB veri yazdım, sağlık %88. JD120'nin berbat olduğunu düşünüyorum, bende A2000 de vardı. İlkinde DoA oldu, 2.sinden de DoA oldu.
Katılıyorum. BX500 o kadar da kötü bir model değil. Sağlığı %90 6TB veri yazmışım fakat hiç bir problem yaşamadım şimdiye kadar. Hatta Patriot Burst'tan daha hızlı çıktı. 120GB olmasa Windows'u kurardım geri.

KS
BadGamerSiliconeŞubesi
İfade skoru
124
Turbox varken işi zor. Yine de ilk üçe rahat oynar.

Katılıyorum. BX500 o kadar da kötü bir model değil. Sağlığı %90 6TB veri yazmışım fakat hiç bir problem yaşamadım şimdiye kadar. Hatta Patriot Burst'tan daha hızlı çıktı. 120GB olmasa Windows'u kurardım geri.
Kötü değil ama ısınıyor diyorlardı. Arkadaşımda vardı, SSD'ye ve Crucial'a sövme noktasına gelmişti. 70 derece görmüştü :D

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Kötü değil ama ısınıyor diyorlardı. Arkadaşımda vardı, SSD'ye ve Crucial'a sövme noktasına gelmişti. 70 derece görmüştü :D
Bendeki en fazla 67 görmüş. Fakat performansı etkileyecek bir şeyler karşılaşmadım bu zamana kadar. Zaten SSD'nin yerini değiştirdikten sonra serinledi baya 33 derece şu an mesela.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube