En komik konular

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Nesi komik ki bunun? Sen kesin Alman mizahına falan da gülüyorsundur. :)

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Madem o konuyu komik buluyorsun, şu tuşa tıklamanı tavsiye ederim
1626612453014.png

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992

Konu içeriği gülünç.
15 kişi beğenmeme atmış şaşırdım. Ama konu cidden garip.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Benim açtığım konulardan hiç biri yok
Cko üzülmek

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
15 kişi beğenmeme atmış şaşırdım. Ama konu cidden garip.
Hocam @parallel bazı konularda uyardı İlledelinux'u gayet güzel bir dil ile önceki konularda. Ortada herhangi bir karalama ve hakarette yoktu üstelik. Ama adam tutturdu da karalama da karalama. Karalama falan yok, eleştiriyorlar adamı sadece. Eleştirileri hazmedemiyorsan yazılım falan geliştirmeyeceksin. 60 yaşında adam 2-3 yaşında ki çocuklar gibi inat ediyor. Haliyle beğenmedim atması normal milletin o konuya. Neredeyse terörist, fetöcü falan ilan edecek eleştiri yapanları. Sağlık sorunlarından ötürü gergin olabilir belki ama yine de hoş değil bu yaptığı İlledelinux'un

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Bence komik değil ama çoğunlukla yanlış.

Yanlışlığı bırakın, olan olayı da tam olarak gördüyseniz gülme krizi garanti zaten. Özgür yazılımı bilmiyormuşuz, bunu da 10 yıldır dağıtım yapıp, geliştirip hiç bir aracını lisanslamayan insan söylüyor.

Birinin bilgisayarına bir şey olsa, kendini savunabileceği herhangi bir şey olmayacak. Başına iş gelir, bir şey olur diye lisanslamak önemli zaten. Biz iyiliğini düşünüyoruz, kendisi bizi karalama olarak görüyor.

Aynı şekilde, ben de bu konuyu gösteriyorum.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Hocam @parallel bazı konularda uyardı İlledelinux'u gayet güzel bir dil ile önceki konularda. Ortada herhangi bir karalama ve hakarette yoktu üstelik. Ama adam tutturdu da karalama da karalama. Karalama falan yok, eleştiriyorlar adamı sadece. Eleştirileri hazmedemiyorsan yazılım falan geliştirmeyeceksin. 60 yaşında adam 2-3 yaşında ki çocuklar gibi inat ediyor. Haliyle beğenmedim atması normal milletin o konuya. Neredeyse terörist ilan edecek eleştiri yapanları. Sağlık sorunlarından ötürü gergin olabilir belki ama yine de hoş değil bu yaptığı İlledelinux'un
Evet Hocam bana da garip geldi ben şahsen kimsenin illedelinux'u özellikle karaladığını hiç görmedim. Karalama olarak algılıyor eleştirileri anladığım kadarıyla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube