En iyi GTA oyunu sizce hangisi?

En iyi GTA oyunu?

• Grand Theft Auto I

Oy: 0 0,0%
  • Grand Theft Auto II

• Grand Theft Auto III

Oy: 1 2,9%
  • Grand Theft Auto: Vice City

Oy: 1 2,9%
  • Grand Theft Auto: San Andreas

Oy: 10 28,6%
  • Grand Theft Auto: Vice City Stories

• Grand Theft Auto: Liberty City Stories

• Grand Theft Auto IV

Oy: 11 31,4%
  • Grand Theft Auto: Chinatown Wars

• Grand Theft Auto V

Oy: 12 34,3%

• Toplam oy
    35
  • Anket kapandı .
Silicone Android Uygulaması

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
GTA SA ve GTA 4 eski bir oyundur ve eskide kalmıştır, şimdi ki oyunlarla kıyaslamak zaten saçmalık bir de bu iki oyunun GTA 5'ten iyi demek çok ayrı bir kafa. Nostalajik duygularınızı bırakın gerçekçi davranın.
Grafikler iyi olunca oyun daha iyi olmuyor ki. Bana göre GTA San'da sürüş hissiyatı daha iyi. Hikayesi daha iyi. Ortam daha iyi.

İfade skoru
774
GTA SA ve GTA 4 eski bir oyundur ve eskide kalmıştır, şimdi ki oyunlarla kıyaslamak zaten saçmalık bir de bu iki oyunun GTA 5'ten iyi demek çok ayrı bir kafa. Nostalajik duygularınızı bırakın gerçekçi davranın.
Ben hikaye olarak Gta Sa ya Gta 5 ten iyi dedim tabi bu kişiden kişiye değişir.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
@Mentlegen07,

Bu bana boş bir videodan başka bir şey değil gibi geliyor, bir kaç fizik detayı yüzünden GTA 4'ü GTA 5'ten yukarı taşımanın doğru olduğunu düşünmüyorum.
:D?

GTA IV'ün fiziği haricinde hikayesi ve dünya işleyişi de güzel. Bir tek fizik detaylarından oyunun iyi olduğunu söylemeye çalıştığımı da nereden çıkardın?

GTA V'te gerçek hikayeden çok hep vurdu kırdı, hep bi' zorluk var ve ilerleyen dakikalarında ne için oynadığını bile unutuyorsun. Ayrıca GTA V'te siper bölgeleri haricinde eğilemiyorsun bile.

Tabii sen GTA V'in daha iyi olduğunu düşünüyorsan öyle düşünmeye devam et, zevklere karışamam.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube