En lezzetli F/P soğuk çay

• Lipton icetea

• Fusetea icetea

• Didi (gana gana için gana gana)

• Deren icetea (Şok)

• Teatone icetea (Bim)

• Bi icetea (A101)

• Torku soğuk çay

• Melez tea (Az şekerli)

• Bırrr Tea

• Ev yapımı ice tea

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görüntülenebilir.
Silicone Android Uygulaması

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Arkadaşlar piyasada (Yurtiçi) neredeyse tatmadığım ice tea kalmadı ve hem fiyat hem performans hem tat olarak en güzeli Bim'in sattığı Teatone mango-ananas ice tea geldi bana hem büyük bardağa dolduruyorum içine 3-4 küp buz atıyorum bu sıcak aylarda nasıl serinletiyor. Dizi film oyun her şeyin yanında gidiyor.

Sizin en sevdiğiniz, tadı olsun aroması olsun en kaliteli bulduğunuz hangisidir? Ankete bağlı kalmayın yoksa yazabilirsiniz.

Mango.jpg

Benim favorim bu en sevmediğim ise Lipton ice tea'dır sebebi ise içinde yapay bir ton madde bulunması kokusunun ve tadının hem ağır hem kötü olmasıdır.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Lipton icetea mango

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Arkadaşlar piyasada (Yurtiçi) neredeyse tatmadığım ice tea kalmadı ve hem fiyat hem performans hem tat olarak en güzeli Bim'in sattığı Teatone mango-ananas ice tea geldi bana hem büyük bardağa dolduruyorum içine 3-4 küp buz atıyorum bu sıcak aylarda nasıl serinletiyor. Dizi film oyun her şeyin yanında gidiyor.

Sizin en sevdiğiniz, tadı olsun aroması olsun en kaliteli bulduğunuz hangisidir? Ankete bağlı kalmayın yoksa yazabilirsiniz.

45324 numaralı eki görüntüle

Benim favorim bu en sevmediğim ise Lipton ice tea'dır sebebi ise içinde yapay bir ton madde bulunması kokusunun ve tadının hem ağır hem kötü olmasıdır.
Yanımda çok para yokken BiM'dekinin tadı muhteşem oluyor (Lipton alana kadar)

KS
Elektrikci Hasan

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Lipton'u nasıl güzel buluyorsunuz? Alışma meselesi ama bence tadı cidden çok kötü. Özellikle kutu değil de o litrelik olanlar dışardan bakınca içinde katran var gibi içince midende fosil var gibi...

@Alexander Mahone Bağımlı olduğum Fusetea ufak kutu içecek boyutunda ananaslı ama şekerini çoğalttılar gizlice onun çöp ettiler ben de Bim'inkini buldum onla devam :D

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Ben gittiğim mekanlarda Lipton veya Fuse Tea fark etmeksizin ikisinden de içerim, hangisinden varsa. Ancak Fuse Tea ice tea pazarını resmen domine etmiş olduğu için Fuse Tea'den başka seçeneğim yok.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Lipton'u nasıl güzel buluyorsunuz? Alışma meselesi ama bence tadı cidden çok kötü. Özellikle kutu değil de o litrelik olanlar dışardan bakınca içinde katran var gibi içince midende fosil var gibi...

Benim en sevdiğim. Tadı efsane geliyor, ekşiliği çok güzel geliyor, ekşiyi çok seviyorum.

KS
Elektrikci Hasan

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Ben gittiğim mekanlarda Lipton veya Fuse Tea fark etmeksizin ikisinden de içerim, hangisinden varsa. Ancak Fuse Tea ice tea pazarını resmen domine etmiş olduğu için Fuse Tea'den başka seçeneğim yok.
Aynen. Lakin ben bu tür konularada çok hassas olduğum için farkettim ki litrelik olanlarda tat farklı kutu olanlarda farklı. Mesela Fusetea 200ml kutu Mango-Ananas çok güzel iken 1lt olan şişe Mango-Ananas midemi bulandırıyor. Arada çok fark var o yüzden şişelerdekini hiçbir zaman içemiyorum.

Şuan dolapta 15 tane Bim ice tea'sı var zulada 1 tane de maalesef litrelik var. Zor zamanlara saklı.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Konuyu açmamın bir sebebi de farklı tatlar keşfetmek belki görmediğim zor bulunan ice tea çeşitleri öğrenmekti :D

Günde şeftaliden 5 adet içiyordum eskiden. Bağımlıydım eskiden, su yerine içiyordum bildiğin. Ancak bir gün tüm Konya'da ki Lipton'lar kaldırıldı. Ben de maalesef Fusetea denilen çöpe (Benim için çöp tabii) yöneldim

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401

45324 numaralı eki görüntüle

Aslında teatone derdim en iyisi o ama arada çok acı, değişik olanları denk geliyor o yüzden bi ice tea diyorum 😀

En sevmediğim benim de lipton, ikincisi de Fuse Tea. (Bir de Doğuş soğuk çay diye bir şey var 1-2 kere rastladım o da çok kötüydü bana göre)

Tüm yorumlarım şeftali için bu arada, diğer aromaları denemiş olsam da markalar aradı farklara pek hakim değilim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube