EKSA E900 Pro kulaklığım için Type-C kablosu önerisi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
50

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Kulaklığımla dün oyun oynarken ses gidip gelmeye falan başladı cızırtı falan oluyordu bir şey açmasam da kulaklıktan ses geliyordu falan sonra Windows dan şöyle bir bildirim geldi.
1628677776483.png

Bunu profilimde paylaştım işte @Icarus hoca onda da öyle olduğunu farklı Type-C kablosu denediğinde Drop Plus kulaklığı için düzeldiğini söyledi. Sizce de bu sorun kablodan mıdır? Eğer öyleyse düzgün bir Type-C kablosu önerebilirmisiniz?

KS
æææ

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
TP'deki rehberimde de kabloyla sorun yaşayan vardı. Mümkünse alacağınız kablo Amazon'dan olsun, Tip C girişi dar olduğu için örgülü gibi her kablo uymayabilir. İadede sorun yaşamazsınız.

Aux ile bagladiginizda sorun var mı?
Zamanında AUX ile bağlamayı denemiştim ilk aldığımda çalışmadı diye Type-C denemiştim olmuştu aux çalışmıyor galiba.

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
Zamanında aux ile bağlamayı denemiştim ilk aldığımda çalışmadı diye Type-C denemiştim olmuştu aux çalışmıyor galiba.
USB tanınmadi hatası ses kartı ya da kablodan kaynaklı ancak auxun çalışmaması hayra alamet değil. Keşke ilk aldığınızda satici ile iletişime gecseydiniz. En azından kulaklığın fiyatının yarısını falan karşılardı, mikrofon mute tuşu oynayan kişiye bile 4 dolar geri ödeme yaptılar. USB 2.0'da ve başka cihazlarda denemenizi öneririm.

KS
æææ

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
USB tanınmadi hatası ses kartı ya da kablodan kaynaklı ancak auxun çalışmaması hayra alamet değil. Keşke ilk aldığınızda satici ile iletişime gecseydiniz. En azından kulaklığın fiyatının yarısını falan karşılardı, mikrofon mute tuşu oynayan kişiye bile 4 dolar geri ödeme yaptılar. USB 2.0'da ve başka cihazlarda denemenizi öneririm.
Benim de mikrofon mute tuşu oynuyor hoca söyliyim dedim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ayrıca evde başka kabloyla denemeye çalıştım ama dediğiniz gibi örgülü bir Baseus kabloydu girmedi kulaklığın Type-C yerine o yer dar olduğu için ne yapacağım bilmiyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube