Ekipmanlarınız neler?

Silicone Android Uygulaması
KS
Recx and Flex

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
Ses kalitesi olarak fena degil ama malzeme kalitesi olarak kotu. Ayrica sürekli baglanti kopuyor ve tekrar tekrar eşleştirmem gerekiyor. 10/6
Ses kalitesi çok kötü 10 TL'lik pazardaki kulaklık daha iyi ses verir. Ayrıca malzeme kaliteli leş daha 2 haftadır kullanmama rağmen kutusu kırıldı ve şu anda teki bağlanmıyor. Kısaca rezalet bir ürün.

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Ses kalitesi çok kötü 10 TL'lik pazardaki kulaklık daha iyi ses verir. Ayrıca malzeme kaliteli leş daha 2 haftadır kullanmama rağmen kutusu kırıldı ve şu anda teki bağlanmıyor. Kısaca rezalet bir ürün.

Malzeme kalitesi olarak katiliyorum ama ses kalitesi olarak 10 TL'lik kulaklik ile arasinda bariz fark var hakkini yemeyelim.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Kulaküstü kulaklık Bloody G528C, kasayı kapatınca ışığının kapanmaması hariç memnunum. Kulakiçi kulaklık KZ ZS6, bir şey demeye gerek duymuyorum ömürlük alet :d. Fare Bloody T70, klavye Bloody B640. Sadece yazı yazarken vb. kullandığım için pek önemli bileşenler değiller ama memnumum. Xbox 360 kontrolcüsü kullanıyorum, aldığımdan en çok memnun olduğum alet olabilir. 3 tane One kolu bozmuş biri olarak 360'ınkinin dayanıklılığından son derece memnunum.

KS
Recx and Flex

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
Kulaküstü kulaklık Bloody G528C, kasayı kapatınca ışığının kapanmaması hariç memnunum. Kulakiçi kulaklık KZ ZS6, bir şey demeye gerek duymuyorum ömürlük alet :d. Fare Bloody T70, klavye Bloody B640. Sadece yazı yazarken vb. kullandığım için pek önemli bileşenler değiller ama memnumum. Xbox 360 kontrolcüsü kullanıyorum, aldığımdan en çok memnun olduğum alet olabilir. 3 tane One kolu bozmuş biri olarak 360'ınkinin dayanıklılığından son derece memnunum.
Derek abi bloody fanı O.O2

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Mouse olarak şunu HP M160 kullanıyorum. İyi bir mouse en azından bana göre. https://www.hepsiburada.com/hp-m-16...9ox08QU9PUlcxnuqQURiUOxqGO8-Gd4kaAu-rEALw_wcB

Klavye olarak Gamenote KB435L kullanıyorum. Şu an memnunum.

Kulaklık olarak ise Gamenote H2016D kullanıyorum. Ondan da memnunum.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Derek abi bloody fanı O.O2

Sırf görüntüsü için aldım. Hoşuma gidiyor. Fare ve klavye benim için pek bir şey ifade etmiyor, genelde de ZS6'yı takıyorum kulaklık olarak. RGB düşmanı olduğum için bir tek Bloody'yi bulabildim güncel ürünler arasından.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Fare

Gayet memnunum. Ergonomisi ve sensörü efsane. Ayrıca tasarımına bayılıyorum

Klavye

Kendisi daha gelmedi hala daha bekliyorum

Not: Şu anki klavyem Rampage Kb-R 88 hiç memnun değilim. İçinde beyaz switch var. Sadece ses çıkartsın diye koyulmuş. Basış hissi falan hiç bir şey yok

Kulaklık

Daha sipariş vermedim. Yakında almayı düşünüyorum.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Fare:

Memnun değilim.

Ama bununla değiştireceğim, sipariş verdim:

Klavye:

Eh, ortalama memnunum, ileride %60 klavye ile değişeceğim.

Kulaklık:

Deli gibi memnunum.

Eh, pek memnun değilim.

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Fare:

Memnunum.

Kulaklık:

Memnunum.

Klavye:
Monster Abra'nın kendi klavyesi.

Güzel 8-9 aydır kullanıyorum. Aslında klavye almamamın nedeni koyacak yerim olmaması. Ama memnunum. Sessiz bir klavye.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube