Edit Nasıl Olmuş?

Silicone Android Uygulaması

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Güzel ama bir adamı tamamen öldürene kadar devam ettirme bence. Örnek olarak 8. saniyede farklı bir savaş anına geçilmesi daha iyi olurdu ve diğer kısımları da aralara serpiştirirdin illaki o sahne tamamen oynatılacak diye bir kural yok.

Bu tür şarkılarda ve editlerde bir sahneyi hızlıca geçmek bence ürünü daha çok ön plana koymakta.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bunun gibi sahneler arasında hızlı geçişlerin olması minecraft editlerinde açıkçası insanı daha bir içine çekliyor. Bu kadar üst düzey bir şey beklenilmiyor zaten.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ana sayfanızda bu thumbnaili görseydiniz, tıklamak ister miydiniz?
Acaba ne dedirttiğinden dolayı bir açıp bakardım ben en azından.

buna benzer bir edit yapmak istediniz herhalde.

Son düzenleme:
KS
3

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
.

Son düzenleme:

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Aslında bu ikisinin tam olarak aynı kategoride olmadığını düşünüyorum, keza muhtemelen minecraft için hlae gibi bir program veya demo kaydeden bir program ile yapılmışa benziyor.
İlk videoda olduğu gibi hızlı geçişlerin olmasının daha iyi olacağını anlatmak için o videoyu attım. Tek bir sahneyi kullanmaktansa sahneyi kesip daha seri sahneler ortaya çıkarabilirsiniz veya keser ortaya karışık doldurursunuz veya ikinci videoda olduğu gibi öldürdüğünüz kısımdan 3-4 saniye öncesini alırsınız.

Bu şekilde uzun uzadıya yaparsanız ne kadar göze hoş güzekse de izleyiciye sıkıcı gelir. Açıkçası biraz sıkıcı geldi bana başkaları sıkılmaz bilemem ama bana oldukça sıkıcı geldi.

Orada olduğu gibi 3. şahış bakışından olsun demiyorum zaten.

KS
3

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
.

Son düzenleme:

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Anladım, evet sıkıcı gelmiş olabilir muhtemelen herkesi şu an memnun edemem gerçi öyle yapsam da memnun olmayacak çok izleyici yine olacaktır ama göz önünde bulunduracağım bunu. Bir de "ikisi aynı tarz değil" derken aslında kastettiğim şey şuydu, eğer bu iki videoyu karşılaştıracak olursak "ClockWork 4" ile herhangi bir "Nowack" editini karşılaştırır gibi oluyoruz ki bu da büyük bir yanılsama oluyor. Ama tabii ki kastınız hızlı geçişlerse onu da bazı editlerimde deneyebilirim, burada en uzun fight bile en fazla 8 saniye kadar olduğundan kesme gereği duymadım.
Zaten herkesi memnun etmenizi bekleyen yok.

Ben kendi fikrimi belirttim. Zaten iki ürünü karşılaştırmıyorum sadece orada olduğu gibi seri ve hızlı geçişlerin bu tür şarkılara daha uyumlu olacağını ve daha hoş duracağını belirttim. Tabii bu benim kendi fikrim başkasının fikri bu yönde olmayabilir saygı duymak gerekir.

alpethz

Silver Sample
İfade skoru
715
Uzun bir Intro tadında olmuş, geliştirilmesi gereken aşırı bir şey yok. Sadece bu editler yerine daha farklı şeyler de gerekir kanalına.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube