Düşük seviye sistem için her türden oyun önerisi

Silicone Android Uygulaması
KS
Mighty Eagle

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Minecraft oynayabilirsiniz belki chunkları 2'ye alıp.
Yükledim. Her şeyi düşüğe aldım 60FPS gayet oynanabilir fakat MC pek oynayasım yok. :/
Ritim oyunu. Ücretsiz zaten, ek olarak Osu Forumunda Türkçe başlangıç rehberi var ve oyunda tutorial haritası yüklü geliyor.
Deneyeyim bir.?

To the Moon'u da listeye aldım. Güzel görünüyor kesin kaldırır.

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
Minecraft olabilir.
Duke Nukem indirdim bakalım nasıl çalışacak? Ek olarak listeme Papers Please'yi de aldım onu da oynarım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Denedim, 640x480 20FPS ve PC bu acıya dayanamayıp mavi ekran verdi. :D
Oyun CPU yetmediğinden donuyor.
MB Warband kaldırmıyorsa, Minecraft güncel sürümlerini hayli hayli kaldırmaz. Portal 1 olabilir veya age of empires 2, red alret 2 vs. X1650 PRO takmadan önce bir tık daha güçlü sistem vardı bende ama aklıma pek gelmedi. Fear 1 de olabilir, sözde korku oyunu olmasına rağmen FPS oyunu olarak daha iyi. Don't starve de olabilir.

KS
Mighty Eagle

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
MB Warband kaldırmıyorsa, Minecraft güncel sürümlerini hayli hayli kaldırmaz. Portal 1 olabilir veya age of empires 2, red alret 2 vs. X1650 PRO takmadan önce bir tık daha güçlü sistem vardı bende ama aklıma pek gelmedi. Fear 1 de olabilir, sözde korku oyunu olmasına rağmen FPS oyunu olarak daha iyi.
Portal'ı önceden gömmüştüm zaten. MC eski sürüm oynanıyor fakat oynayasım yok gibi.
Age of olur strateji severim fakat Fear kaldıracağını düşünmüyorum da deneyeyim bir.

KS
Mighty Eagle

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Bu arada Osu'da 720p çözünürlükte oynamanı, düşen frameleri azalt ayarını açmanı ve render at native resolution ayarını kapatmanı öneririm.
Oynadım oyunu. Gerçekten güzelmiş, YouTube'da videolarını görüyordum fakat ismini falan bilmiyorum ufak bir aydınlanma yaşadım.

Sanırım oyun grafik tablet ile daha iyi oynanıyor, zaten almayı düşünüyordum daha zevkli olur. :D

Bu arada oyunu en düşüğe aldım ve 800x600. Ona rağmen menü 50FPS fakat oyun içi 150FPS falan. Native çözünürlükte(1280X800) 60FPS falan oynatıyor.

Sanki farklı bir kapı açıldı benim için, öneri için teşekkürler. ?

Son düzenleme:

atillademirci12

Bronze Sample
İfade skoru
14
Core 2 Duo T7100 1.80Ghz,
GMA 965 368 MB,
RAM 3GB DDR 2 533Mhz,
150GB HDD, Windows 8.1 64Bit.
Evde birden fazla kişi PC kullandığından, ve benim mobilde oyun oynarken artık parmaklarım yamulduğundan bu eski emektarı açtım ve neler oynayabilirim diye düşünüyorum.
Şu anda Baba Is You'yu ayıla bayıla oynuyorum fakat daha fazla oyun istiyorum bitince devam edebileceğim.
Sistem GTA SA 1280x800P 25FPS falan açıyor ona göre tahmin edebilirsiniz aşağı yukarı.
Bu arada Linux Mint'te kurdum bal gibi akıyor.?
Gta San andreas klasik :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube