"DOUBLE DUTCH" editim

Silicone Android Uygulaması

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Güzel olmuş , eline sağlık hocam. Hangi programı kullanıyorsunuz?

Hocam daha fazla sallanabilirmiş.

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Çok sallanıyor yeter artık yapma böyle çöp editler. Sıkıldık söyle saçma şeylerden yeter sal artık(!)

Yukarda şaka yaptım bu sefer ciddiyim çok iyi olmuş. Efectler müziğin uyumu sallanma oranı tam oturmuş. Elinize sağlık :love: Pack değişebilirsiniz bence.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

0:25-0:50 arası baya iyi bence.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
O.O2
Vegas Pro 18, yakında Premiere'i düzgünce öğreneceğim.

Teşekkürler, packi aslında seviyorum da gökyüzünü silerken problem çıkarıyor. Düşüneceğim bir şeyler.
Premiere değil after öğren tavsiyem.

KS
3

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Premiere değil after öğren tavsiyem.
After Effects Premiere olmadan pek bir işe yaramıyor anladığım kadarıyla. Ha günün birinde tabii ki kullanırım (mesela profesyonel olark AMV yapan insanlar AE'den yardım alıyorlar diye biliyorum) Ama AE'de katman mantığı olmadığından ilk başta Premiere'i elden geçirsem iyi olmaz mı? Ve yine yanlış bilmiyorsam Premiere - Vegas ara yüzleri dışında oldukça benzer programlar. Muhtemelen neyin nerede olduğunu kavradıktan sonra hızlıca alışırım (yani böyle düşünüyorum).

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
After Effects Premiere olmadan pek bir işe yaramıyor anladığım kadarıyla. Ha günün birinde tabii ki kullanırım (mesela profesyonel olark AMV yapan insanlar AE'den yardım alıyorlar diye biliyorum) Ama AE'de katman mantığı olmadığından ilk başta Premiere'i elden geçirsem iyi olmaz mı? Ve yine yanlış bilmiyorsam Premiere - Vegas ara yüzleri dışında oldukça benzer programlar. Muhtemelen neyin nerede olduğunu kavradıktan sonra hızlıca alışırım (yani böyle düşünüyorum).
Siz bilirsiniz premiere deki gibi mantık katmanı yok fakat alışmanız lazım. Başlarsınız premiere ile.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube