Donanım Arşivi Yeni Sistem topladı

Silicone Android Uygulaması

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
PSU :benkaçar:
Ekran kartının fiyat farkının az olmasını anlayamadım. O zaman 2060 la sistem toplansaydi? 🤔

SaltukSakura

Bronze Sample
İfade skoru
134
Aynı kasaya sahibim hava akışının çok iyi olduğu söylenemez. Büyük bir kasa değil. Onun dışında güzel sistem.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Psu, kasa ,ssd, anakart bunlar olmamış. DA artık ucuz yapmak için kaliteden fazlasıyla ödün veriyor. O fiyat bandında bilgisayar baksam da almazdım herhalde.

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
B450M-K II olmadan düşünemiyorum Gaming Gen Tr'yi, NV1 yerine Ultra 3D SATA koysalar daha güzel olurdu.
K II, K'ya göre daha iyi nispeten.

Sisteme gelecek olursak eğer kendiniz toplarken aynı sistemi (veya aynı performansta sistemi) arada %20'den fazla bir fark oluyorsa tabii ki bunu alın. Beğenmediğiniz parçaları boş verin (eğer garanti tüm parçaların bütünlüğünü gerektirmiyorsa), beğenmediğiniz parçayı satabilir ve yenisini alabilirsiniz ayrıca arada büyük bir fark varsa oradaki fark bütçeden de harcama yapmanız gayet tutarlı ayrıca "değer" denilebilecek düzeyde olacaktır.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
K II, K'ya göre daha iyi nispeten.

Sisteme gelecek olursak eğer kendiniz toplarken aynı sistemi (veya aynı performansta sistemi) arada %20'den fazla bir fark oluyorsa tabii ki bunu alın. Beğenmediğiniz parçaları boş verin (eğer garanti tüm parçaların bütünlüğünü gerektirmiyorsa), beğenmediğiniz parçayı satabilir ve yenisini alabilirsiniz ayrıca arada büyük bir fark varsa oradaki fark bütçeden de harcama yapmanız gayet tutarlı ayrıca "değer" denilebilecek düzeyde olacaktır.
Hala mosfet soğutucu yok ve giriş'in biraz daha altı kalitesi düşük mosfetler kullanıyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube