Dizi önerisi

Silicone Android Uygulaması

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Control Z. Ben de dün bitirdim, tekrar başlamayı düşünüyorum. Kesinlikle bu yıl izlediğim en iyi diziydi. Bir sürü ters köşe var dizide.

Kısaca konusundan bahsedecek olursam, bir lise var, lisede de öğrenciler. Bu öğrencilerden biri Sofia, dizinin baş rolü. Sofia asosyal birisi ama harika bir gözlemci, Sherlock gibi. Bir tane de hacker var, bu hacker lisedeki öğrencilerin sırlarını ifşa etmeye başlıyor. Sofia da bu hackerin kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Diziyi izledikçe hackerın kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyorsun sürekli, ama hep ters köşe oluyorsun. Çok güzel dizi işte kısaca. Profil fotom dizidekş hackerın ppsi. xd

Bu arada belirteyim, dizi hackerlığa odaklanan bir dizi değil. MR.Robot gibi bir şey bekleme yani.

Uchiha Sasuke

Rütbesiz
İfade skoru
140
Knk hesaba annesi de girecek O.O2
Aslında içerik olarak neredeyse her dizide cinsellik var. İzleme geçmişini gizleyebilir.

İzleme geçmişini gizlemek için;
Netflix - Hesap - Profil ve Ebeveyn kontrolleri başlığı altında kullandığın profil detaylarını genişlet - İzleme etkinliğini görüntüle - İzleme geçmişini gizle simgesine basıp sayfayı yenilediğinde ne izlediğini göremez.
Tabi her bölüm için tek tek yapmak uğraştırıcı sayılabileceğinden topluca ne var ne yok izleyip profili silip yeni profil oluşturabilir. 😅

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube