Discord Sunucusunu kapatmanız veya düzenlemeniz lazım

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
bu durumdan önce kapatılmasına hiç yanaşmıyordum ama az önce şu konuyu gördüm

@Van Der Linde @MESs¹¹'i isponyalama konusu açmış ki burda hiçbir sıkıntı yok çünkü @MESs¹¹ burda tp den birine küfür ediyor ama sorun şu ki @Van Der Linde bir forumun dc'si diyor recep baltaşta sorunca silicone diyor durum böyle olunca recep baltaş şu mesajı atıyor

1620024672444.png

yani bir nevi tek bir insanın yazdığı mesajla imajınız zedeleniyor sonradan durum açıklansada bazıları için (konuyu görenler) kötü bir imaj bıraktınız bile

Yani sadede gelirsek. Ya discord sunucusunu tamamen kapatın DA'daki gibi profil mesajlarından sohbet edin yada Sunucudaki herkesi atın ve insanları seçerek alın herkesi değil.

İyi günler

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Açıkçası benim nacizane fikrim sunucunun kapatılmaması. Çünkü yaptıkları şey kendi ayıpları. Bırakalım kendi ayıplarıyla devam etsinler, biz ise hatamızdan ders çıkarıp bir daha böyle bir şeyin yaşanmamasını sağlayalım.

Edit: Yok öyle bir şey. Bizim adımız karalanırken biz göz ardı edip forumu hiçe sayacağız. Bu nasıl mantık?

Son düzenleme:

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Yani küfürler çok saçma, bir de küfür üzerinden tüm sunucuya laf etmek ondan da saçma. Kapatalım gitsin.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Açıkçası benim nacizane fikrim sunucunun kapatılmaması. Çünkü yaptıkları şey kendi ayıpları. Bırakalım kendi ayıplarıyla devam etsinler, biz ise hatamızdan ders çıkarıp bir daha böyle bir şeyin yaşanmamasını sağlayalım.
O zaman herkes küfür etsin orada, kendi ayıpları sonuçta. Ama zedelenen şey bizim imajımız. Ayrıca hiç haz etmiyorum oradan en başından beri.

KS
Bwoah

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
hocam kitlemiz yavaş yavaş büyüyor şuan 500 üyeyiz yarın belki 1500 ondan sonraki 15000 derken bu küçük yanlışlar büyük bir kitleyi etkileyecek

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
O zaman herkes küfür etsin orada, kendi ayıpları sonuçta. Ama zedelenen şey bizim imajımız. Ayrıca hiç haz etmiyorum oradan en başından beri.
hocam kitlemiz yavaş yavaş büyüyor şuan 500 üyeyiz yarın belki 1500 ondan sonraki 15000 derken bu küçük yanlışlar büyük bir kitleyi etkileyecek
Bakın işte ben bu açıdan düşünmemiştim. O halde kapatılması en iyisi olacak.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Bak işte ellerine dalga konusu geçti. Şansımı Küfür yok, küfür yok.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hayır o neden ispiyonlar ki ?
Amacın neydi oraya konu açarken.

KS
Bwoah

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
Bak işte ellerine dalga konusu geçti. Şansımı Küfür yok, küfür yok.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hayır o neden ispiyonlar ki ?
Amacın neydi oraya konu açarken.
bilmiyorum arkadaş zaten sabah akşam tpye saydırıyordu artık dayanamamış açmış

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
bilmiyorum arkadaş zaten sabah akşam tpye saydırıyordu artık dayanamamış açmış
O arkadaşın yaptığı hoş bir davranış değil, onun yaptığıda hiç hoş bir davranış değil.

Arkadaş üyeyi direk küfürleriye ifşa ediyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube