Rehber Discord Oynuyor Kısmında İzlediğimiz İçeriği Gösterme

Silicone Android Uygulaması

Siri

Rütbesiz
İfade skoru
152
Herkese iyi forumlar dilerim. Bugün Discord'da izlediğimiz içeriği nasıl gösterebileceğimizi anlatacağım. Bu, eklentinin desteklediği sitelerde geçerlidir. Aşağıya kendi örneğimi koyuyorum.
Discord11.PNG

Ben izlediğim animeyi dakikasına kadar gösterebiliyorum eklenti sayesinde.

Uyarı= Her ne kadar güvenilir gözükse de uygulamaya kendi hesabınızı bağlıyorsunuz. Benim açımdan bir tehlike arz etmiyor ama bilmenizde fayda var.

1- https://premid.app/ sitesine girelim ve "İndir" butonuna basalım.
DiscordOynuyor1.PNG

2- Gelen sayfada aşağıya inip kullandığınız işletim sistemine göre programı indirin.
DiscordOynuyor.PNG

-- Kurulum kısmını geçiyorum. Her zamanki gibi ileri ileri diyerek geçiyoruz zaten. Yapmazsak kullanamıyoruz 😒

Kurulumdan sonra programı çalıştırın.

3- Şimdi sitedeki "İndir" kısmındaki yerden Eklentiyi de indiriyoruz. Buradan kullandığınız tarayıcıyı seçmeniz gerekmekte. Neden sadece üç tarayıcı var demeyin, çoğu tarayıcı bu üç seçenekten birini destekler. Mesela Edge ve Brave, Chrome eklentilerini kullanabilir.
DiscordOynuyor2.PNG

4- Şuan eklenti çalışır durumda. Artık kullandığınız siteler eğer destekliyorsa "Servis Mağazasından" ekleyebilirsiniz.
DiscordOynuyor3.PNG

DiscordOynuyor5.PNG

Görüldüğü üzere artık Discord'da izlediğimiz içeriği gösterebiliyoruz.
Discord11.PNG

Her bilgisayarınızı açtığınızda program açık değilse çalıştırmanız gerekmekte. Arkada çalışacaktır.
DiscordOynuyor4.PNG

Rehberim buraya kadardı. Umarım işinize yaramıştır. Hepinize sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
Vivy: Fluorite Eye's Song animesini de izlemenizi öneririm. 2022 anime ödüllerinden birine layık görüleceğini düşünüyorum.
Bu rehber aynı anda Donanım Arşivi Forum'da da paylaşılacaktır. İki hesap da bana aittir.

Son düzenleme:

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Tek sorun "Bir oyun oynuyor." yazısı, bunu kaldırmanın bir yolu var mı?
Maalesef yok.

Elinize sağlık. Bu eklentinin tarayıcıyı biraz ağırlaştırdığını ve Reddit gibi yerlerde de kullanılabildiğini belirteyim. Reddit eklentisini kurunca mesela, gezdiğiniz subredditleri gösteriyor.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Her bilgisayarınızı açtığınızda program açık değilse çalıştırmanız gerekmekte. Arkada çalışacaktır.
O açılmalı ya, açılmıyorsa:
Öncelikle Windows + R kombinasyonu ile Çalıştır penceresini açın ve shell:startup komutunu girip onaylayın. Bu işlem sonrasında Başlangıç klasörü açılacaktır.
Oraya programın kısayolunu atmak yetecek.

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Premid tehlike arz etmiyor, yıllardır olan bir uygulama belirtmek istedim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube