Discord ortamını nasıl buluyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Basit bir işlemci kavgası yüzünden sunucudan çıkmıştın.
Olay işlemci tartışmanız değil, işlemci yüzünden bağıra çağıra tartışmanız. O kadar gereksiz tartışmalar ki... Düzgün sunucu falan değil, bunu hepimiz biliyoruz. Aktifliği de fazlasıyla düşürüyor bence.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Toxic, gereksiz ve cıvık.
Katılıyorum, fazla toxic.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Çok fazla cinselliğe girebiliyor mesela.
Malum sayıdan ötesine gidilmiyor pek. Neredeyse 7/24 sunucuya bakıyorum ben, 24 saat sunucudaysam 10 dakika anca bu konular var, gerisi full boş yapılan mesajlar, oyun ve bilgisayar hakkında ıvır zıvır. Teknik Destek ve öneri konuları için foruma yönlendiriyoruz.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Olay işlemci tartışmanız değil, işlemci yüzünden bağıra çağıra tartışmanız. O kadar gereksiz tartışmalar ki... Düzgün sunucu falan değil, bunu hepimiz biliyoruz. Aktifliği de fazlasıyla düşürüyor bence.
Mesajın alnı olsa da öpsem keşke. Üstüne beğenmedim ve hahaha yağmuruna tutmaları da ayrı trajikomik ve ironik.

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
Ben pek girmiyorum oraya da kapatılmasın ne gerek var ne güzel konuşanlar konuşuyor konuşmayanlar da girmiyor oldu bitti işte. Kapatılınca forum'da ki aktiflik 60'dan 200'e falan fırlamayacak.

Ben gayet iyi diyorum. Kapatılmasın.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Aktiflik azalıyor veya konu açılmyor diyenler için. @darloch bugün mavi ekran aldığını yardımımı istediğini söyledi. Ben de konu açmasını rica ettim ve öyle yaptım. Konu zaten şu an ana sayafada duruyor. Böyle bir şey yok. Ben sunucuda olduğum sürece böyle şeyler olmayacak. İsteyen 14-15 yaşındaki ergen de muhabbettini eder. Orda olmayanlar veya aktif olamyan konu hakkında boş mesaj yapmazlarsa sevinirim :) Toxic olduğunu düşünüyorsanız girmeyin bu kadar basit. Size bir zararı yok.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Gereksiz mesaj yiyorsun, ayrıca Discord'daki muhabbetleri burada yapamazsın.
Boştan kastımın gereksiz mesaj olduğunu nereden çıkardın? Örnek olarak, @Arsenik açtığı sahura kadar sohbet konusunda adam yok, demek istediğim orada yazılacağına burada yazalım daha iyi.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
''Linçlemek'' ifade özgürlüğü olmuyor. Beğenmedim atarsın, alıntılayıp sebebini belirtirsin tamam. Ama topluca hahaha atmak hiçbir şey ifade etmemekte.

Yoksa saçma bir ifadeyi takacak kadar düşmedim.
Kimse seni linçlemek adına topluca hahaha atmıyor, en azından ben böyleyim. Söylediğin şey komiğime gitti ve güldüm. Zırt pırt sunucuya gelip 5 dakika durup kaçıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube