Discord ortamını nasıl buluyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
Discord ortamını nasıl buluyorsunuz?

Moderatör olarak kendi fikrim:

Bazı sinirlenip çıkan arkadaşlar oldu, bir tanecik reklam atan arkadaşımız oldu(kişi kendisi biliyor), onlar dışında ortam iyi kurallara uydukça sorun yok, küçük şeylere çok ceza vermiyoruz.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Açıkçası hiç olgun bir ortam değil. Bazen olmaması gereken muhabbetler dönüyor.
Burası Discord, orada da mı yazım kurallarına, konuşacağımız konulara dikkat edelim? Garip muhabbetlerin döndüğü doğrudur ama bu konuları açık açık konuşmuyoruz, benzetme vs. yapıyoruz. Gayet düzgün bir sunucu. Zaten tartışma vs. olursa moderatörler müdahale ediyor. Her fırsatta Discord sunucusunu kötülemek doğru değil, @MisakiTaro dahil sunucuya 2138912970312 yılda bir girenlerin Discord hakkında yorum yapmasını da doğru bulmuyorum.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Burası Discord, orada da mı yazım kurallarına, konuşacağımız konulara dikkat edelim? Garip muhabbetlerin döndüğü doğrudur ama bu konuları açık açık konuşmuyoruz, benzetme vs. yapıyoruz. Gayet düzgün bir sunucu. Zaten tartışma vs. olursa moderatörler müdahale ediyor. Her fırsatta Discord sunucusunu kötülemek doğru değil, @MisakiTaro dahil sunucuya 2138912970312 yılda bir girenlerin Discord hakkında yorum yapmasını da doğru bulmuyorum.
Discord olgunluğu=yazım kuralları değil benim gözümde. Mesela Çanakkale'yi savunur gibi eşya savunmamak bunun en basit örneği.

Sürekli saçma sapan tartışmalar dönüyor, hepimiz biliyoruz.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Aktifliği düşürdüğü gerçeğini değiştirmez.
Discord'u kapattığında buranın aktifliğinin artacağını düşünüyorsan, pek doğru değil. Discord'daki sohbeti Silicone'ye taşıyamazsın çünkü oradaki muhabbetler buraya uygun olmayabiliyor. Dolayısıyla Discord'u kapatmamız durumunda en fazla 5 kişi falan kazanır forum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Mesela Çanakkale'yi savunur gibi eşya savunmamak bunun en basit örneği.
Zararı var mı? Bence yok. Basit bir işlemci kavgası yüzünden sunucudan çıkmıştın diye hatırlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube