Discord hediye envanterimde bulunan Gamepass kayboldu

Silicone Android Uygulaması

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Merhaba. Ben Discord Nitro Classic kullanıcısıyım, biraz garip gelebilir ancak gerçekten hediye envanterimde bulunan Xbox Gamepass kodu kayboldu. Geçen günlerde görmüştüm envanterde, "Sonra alırım daha Nisan'a kadar alma süresi var." dedim. Dün bir tane yayıncı Forza Horizon 5 oynuyordu, gözüme güzel geldi. Benim Nitro'dan gelen Gamepass vardı alayım indireyim oyunu, hediye envanterime baktığımda ise karşılaştığım manzara buydu:

1639913158832.png

Bunun sebebi ne olabilir? Kampanya kalktı mı? Ayrıca sonraki ay normal boostlu Discord Nitro alacağım yüksek ihtimal, sonraki ay yine gelir mi?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Nisan'a kadar olan şey, yüksek ihtimal o kodun bitiş tarihi.

Nitro'nuz bittiyse envanterinizdeki hediyeler gider, ancak kodun bitiş tarihi devam ediyorsa kod geçerli olmaya devam eder. Nitro'nuz bittiyse ve kod envanterinizden gittiyse, yapabileceğiniz pek bir şey yok. Böyle bir durumu tekrar yaşamak için Nitro'nuz bitmeden önce kodu bir yere not alabilirsiniz.

Nitro'nuz devam etmesine rağmen kod envanterinizde yoksa Discord'a ticket atın. Ben olumlu sonuç alacağınızı pek zannetmiyorum ama denemekte fayda var. Geçmiş olsun.

KS
James Hetfield

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Nisan'a kadar olan şey, yüksek ihtimal o kodun bitiş tarihi.

Nitro'nuz bittiyse envanterinizdeki hediyeler gider, ancak kodun bitiş tarihi devam ediyorsa kod geçerli olmaya devam eder. Nitro'nuz bittiyse ve kod envanterinizden gittiyse, yapabileceğiniz pek bir şey yok. Böyle bir durumu tekrar yaşamak için Nitro'nuz bitmeden önce kodu bir yere not alabilirsiniz.

Nitro'nuz devam etmesine rağmen kod envanterinizde yoksa Discord'a ticket atın. Ben olumlu sonuç alacağınızı pek zannetmiyorum ama denemekte fayda var. Geçmiş olsun.
Bilmiyorum, sitede sadece Nitro üyelerine özel yazıyor, Nitro Classic üyeleri alamıyor yazıyor. Hediyenin envantere gelip gitmesi ilginçmiş.

Kod sadece Nitro kullanıcılarına özelmiş, Classic kullanıcılarına değil. Ben yanlış hatırlıyorum herhalde görmedim de görmüş gibi hatırlıyorum çok teşekkürler yardımlarınız için.

1639926586734.png

Sonraki ay alırım artık:)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube