"Daha" kullanışlı telefon önerisi

Silicone Android Uygulaması

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
"2000" civarı bütçedeki telefon önerisini bir kenara koydum (TCL 10L). Ve alternatif olması adına bu konuyu açıyorum, bütçeyi 3000 civarı düşünebilirsiniz, fazla aşmadığınız sürece yine sorun yok. Aradığım özellikler aynı, kendi fiyat bandındaki diğer telefonlardan daha iyi olması önceliğim tabii; dayanıklı, uzun ömürlü, "garanti konusunda ve arıza durumunda" sorun çıkarmayacak güzel bir telefon arıyorum.

EFI Shell

Gold Sample
İfade skoru
763
"2000" civarı bütçedeki telefon önerisini bir kenara koydum (TCL 10L). Ve alternatif olması adına bu konuyu açıyorum, bütçeyi 3000 civarı düşünebilirsiniz, fazla aşmadığınız sürece yine sorun yok. Aradığım özellikler aynı, kendi fiyat bandındaki diğer telefonlardan daha iyi olması önceliğim tabii; dayanıklı, uzun ömürlü, "garanti konusunda ve arıza durumunda" sorun çıkarmayacak güzel bir telefon arıyorum.
Oppo A73 alabilirsiniz. :)

KS
3

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Şahsen kullanıyorum. Soru varsa alabilirim. Bence 3000 TL bütçede Oppo A73 ve Redmi Note 9S daha iyi olur bence. 2600 TL için Redmi 9T ve A73 iyi seçenektir.
Oppo A73 alabilirsiniz. :)
Anladığım kadarıyla beğendiğiniz bir telefon (A73), bunu da biraz araştıracağım. Hazır sizde varken yine klasik soruları sorayım :oops:: Bataryası yeterli geliyor mu, herhangi bir sorun yaşadınız mı, kalite olarak tatmin edici mi bir de yanlış bilmiyorsam teknik destek olarak Oppo üzmez diye düşünüyorum ama bir bilgim yok; o konuda bir fikriniz var mı?

Ayrıca 9S daha mı iyi sizce ona kıyasla?

EFI Shell

Gold Sample
İfade skoru
763
Anladığım kadarıyla beğendiğiniz bir telefon (A73), bunu da biraz araştıracağım. Hazır sizde varken yine klasik soruları sorayım :oops:: Bataryası yeterli geliyor mu, herhangi bir sorun yaşadınız mı, kalite olarak tatmin edici mi bir de yanlış bilmiyorsam teknik destek olarak Oppo üzmez diye düşünüyorum ama bir bilgim yok; o konuda bir fikriniz var mı?

RN9S daha iyi tabii. Onda SD 720G var ama A73'te ise SD 662 var mesela.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243

Batarya 4015 mAh; günlük kullanımda AMOLED ekranın da etkisiyle bir günü çıkarıyor. Kasa tamamen plastik, kalitesiz gelmedi bana. Bir ayı geçti kullanalı, bir sorun yaşamadım. Ama RN9S mi A73 mü derseniz, IPS ekranı dışında RN9S derim. Özellikle parlaklık ve renk doğruluğunda AMOLED bayağı fark ediyor.

KS
3

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
IPS olması dışında 9S öneriyorsunuz o zaman. Bu çok problem çıkarır mı?

KS
3

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Güneş ışığında parlaklığı yetersiz gelebilir, onun dışında da bir sıkıntı olmaz.
İyi bari çok problem değil, teşekkürler. Konunun devamında gelen önerileri de dinleyeceğim ekstra olarak şu anki seçeneklerime A73 ve Note 9S'i de ekledim (y)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube