DA, yeni 3 F/P sistem yapacağını duyurdu

Silicone Android Uygulaması

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
Bir şey bilmezken kendisini izlerdim, çoğu sisteminde kronik sorunlu ve dandik ürünler kullanıyordu. Benim de bir şeyden haberim yok tabii. :D Zamanla bir şeyler öğrenince anladım ki sistemin ucuz olması için sorunlu, ucuz, dandik parçalar kullanıyor. 1-2 iyi sistemini gördüğümü hatırlıyorum onlara lafım yok.

Yagi

Bronze Sample
İfade skoru
1.173
Sistemin kasası, fanını kalitesiz markalardan koyup, anakartı giriş seviyesi yaptıktan sonra işlemci ve ekran kartına ne gerek var?

Mert

Rütbesiz
İfade skoru
55
Bir şey bilmezken kendisini izlerdim, çoğu sisteminde kronik sorunlu ve dandik ürünler kullanıyordu. Benim de bir şeyden haberim yok tabii. :D Zamanla bir şeyler öğrenince anladım ki sistemin ucuz olması için sorunlu, ucuz, dandik parçalar kullanıyor. 1-2 iyi sistemini gördüğümü hatırlıyorum onlara lafım yok.
Şuan sorunlu parçalar kullanmıyor.

KS
Ayhan36

Ayhan36

Silver Sample
İfade skoru
1.990
12 yaşında değil. 8 yaşında, doğru bilgi yayalim.
Sistemin kasası, fanını kalitesiz markalardan koyup, anakartı giriş seviyesi yaptıktan sonra işlemci ve ekran kartına ne gerek var?
Sistem çıktığında konu açıp sizleri de etiketlerim.
Türkçe derslerini aksatmamanı öneririm. Bahsettiğim şeyin sistem gömmekle alakası yok. DA ile de alakası yok. Alıntıladığım mesaja bak, ondan sonra yorum yap.

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
Şimdi sizin yaptığınız xiaomi ile iPhone karşılaştırmak gibi. iPhone 2.5 k TL telefon çıkarsa Xiaomi ile aynı performans olur en fazla. Zaten sizin dedikleriniz yapılınca fiyat f/p olamaz zaten. Çünkü kaliteli ürün ucuz olmaz.
Buna katılmıyorum hocam, ikisi apayrı şey.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Sponsorlu ya da marka destekli incelemelerin yapılmasında bir sorun yok ancak incelemelerin tarafsızlığını kaybetmemesi, eğriye eğri doğruya doğru denebilmesi lazım, bunu yapabilen de çok var Hardware Unboxed gibi. Abdullah hala kaliteli diyebileceğim bir kanal olmaktan çok uzak ama kendisine iyi kötü bir çeki düzen verdi, çok fire veren ürünler yok, biraz eleştiri de yapıyor. Yine de bu sistemlerinde yer yer kalitesiz parçalar olduğunu, incelemelerinin yeterli nitelikte olmadığını, pek de iyi olmayan ürünleri abartabildiğini ve alıcıyı tam olarak aydınlatmadığını inkar edemem.

Show Stopper

Gold Sample
Yönetici
İfade skoru
2.216
FSP PSU'sunun üstüne Rampage, Gamebooster vs. yapıştırsınlar yine almam. Başkasına da önermem. FSP ve olsa Seasonic de olsa bunlar sonuçta insan üretimi ve kusursuz değil. Olası bir sorunda FSP ve Seasonic sana yeni ürünü bile yollar, bakalım o markalar yollar mı. Tabii ki yollamaz. Tamir etmesine bile şükrederim. Kritik parçalarda asla ama asla dandik bileşen önermiyorum. Özellikle SSD, PSU ve monitörde.
Rampage ETX: Sa abi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube