DA Sistem 5 9000 TL'ye Tekrardan Stoklarda (RTX 2060 + 3600)

Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Para çıkışmadı be! Alıp satacaktım. Çıkışsa 3-4 adet bile almayı planlıyordum ama işte para yokken geliyor fırsatlar.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Para çıkışmadı be! Alıp satacaktım. Çıkışsa 3-4 adet bile almayı planlıyordum ama işte para yokken geliyor fırsatlar.
Bu tarz hazır sistemleri kişi adına bir tane ile sınırlı tutuyorlar diye biliyorum. Ama yanlış olabilir.

Bu arada sistemde ne kadar çok özelleştirme varmış öyle. Çeşit o kadar çok ki neyi neyle değiştireceğimi bilemedim. (!) O.O2 kekw

Bu arada stok bitmiş.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Bu tarz hazır sistemleri kişi adına bir tane ile sınırlı tutuyorlar diye biliyorum. Ama yanlış olabilir.

Bu arada sistemde ne kadar çok özelleştirme varmış öyle. Çeşit o kadar çok ki neyi neyle değiştireceğimi bilemedim. (!) O.O2 kekw

Bu arada stok bitmiş.
Yok ya tüm stoğu sepete ekleyebiliyorduk. Neden derseniz onu ben de bilmiyorum, yani parası olan hepsini bile alabiliyordu.

İşin komik yanı İtopya normalde indirimlerinde dediğiniz sınırı koyuyor ama bu sistemde nedense yok.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205

Bu arada stok bitmiş.
DH'den bir arkadaş 13 adet almıştı. Normalde evet bir adet sınırlaması oluyor. İtopya yapmıyor ama. :/

S

Silinen Kullanıcı 646

Ziyaretçi
Bence bu işte kesin birşeylik var sadece rtx2060 8-10bin tl bu adam nasıl 9bine komple sistemi getiriyor???

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube