Crucial P2 iyi bir SSD mi?

Silicone Android Uygulaması

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Sorum başlıkta. Alırken beraber geliyor, tek değiştirme seçeneğim Intel 660P. Herhangi bir kronik sıkıntısı var mı? 6-7 ay kadar kullanımda sorun çıkartır mı P2?

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Çıkartmaz. 660p'den de daha iyidir günlük kullanım için. Ayrıca Crucial P2 ile Momentum Cache açmadan 2700-2800 MB/s hızlar alan kullanıcılar görmüştüm. Biraz garip bir SSD yani ?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
İkisinin de bir sorunu yok, az süre kullanacaksanız idare eder ama sonra değiştirin bence. Hatta eğer alacağınız laptopta ikinci bir slot varsa bence şimdiden ayrıca yeni bir SSD alın, bu yanında dursun. Yalnız oyun yüklersiniz buna, bu şekilde ömrünü şimdiden hızlıca yememiş olursunuz.

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Teşekkürler herkese, P2 ile devam ederim o zaman.
Bir süre sonra 1TB eklerim kendim, bunun için önerileriniz ne olur? 1200TL kadar bütçe ayırabilirim.

Ahmet

Gold Sample
İfade skoru
4.896
Teşekkürler herkese, P2 ile devam ederim o zaman.
Bir süre sonra da 1TB eklerim kendim, bunun için önerileriniz ne olur? 1200TL kadar bütçe ayırabilirim.
NVMe olarak CS3030 veya JD1000PRO tavsiye ederim. Hangisini bulursanız artık. SATA olarak 870 EVO bakabilirsiniz. İndirimde bulursanız FireCuda 120'de olabilir.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Güzel fakat işletim sistemi için önermiyorum dram yok çünkü ve Tlc bu zayıf fakat kabul edilebilir.
Ama hızdan başka amacı yok gözümde birde yavaş slc cache ve hmb muhabbeti.

P5 var anakart soğutucn varsa veya a2000 .
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şu ssd öneririm, anakartda soğutma varsa soğutma yoksa 50-53 görebilir . soğutma yoksa sn750.

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Güzel fakat işletim sistemi için önermiyorum dram yok çünkü ve Tlc bu zayıf fakat kabul edilebilir.
Ama hızdan başka amacı yok gözümde birde yavaş slc cache ve hmb muhabbeti.

P5 var anakart soğutucn varsa veya a2000 .
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şu ssd öneririm, anakartda soğutma varsa soğutma yoksa 50-53 görebilir . soğutma yoksa sn750.
Laptop için alacağım, soğutma yok sanırsam M.2 için. Değiştirme şansımın da olmadığını söylemiştim. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube