CPU-Monkey neden yasaklı?

Silicone Android Uygulaması

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Merhaba, bu konu hakkında bayağı soru oldu. Ben de cevap vermek istedim.

Evet, bu site bazen kısmen doğru bilgi verebiliyor ancak kaynak olarak bu tür sitelerin kullanılmaması her zaman daha iyi. Zira bu sitelerin test metotları güvenilir değil, ondan tartışırken "Al, bu sitede ezmiş" demek doğru değil. Bu sebeple karşılaştırma sitelerinin çoğu yasaklanacak. (y) Anlayışınız için teşekkürler.

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
Aynı şekil Can You Run It gibi siteler içinde geçerli olmalı, nadiren doğru sonuçlar verip güvenmek yanlış.
Açılamayacak oyunu oynatır diyor. :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

CPUBoss, GPUBoss gibi mağara ve yanıltıcı karşılaştırmalar yapan siteler de kullanılmamalı ve güvenilmemeli. Passmark kullanılabilir bence özellikle, çok iyi bir kaynak.
Passmark cidden iyi bir kaynak ve test uygulaması. Şahsen ben ekran kartımı OC ettikten sonra kesin sonuç olmak için onu kullanıyorum. Ve cidden aldığım sonuçlar oyunlarda fark ediliyor.

perspektive

Bronze Sample
İfade skoru
712
CPU-Monkey'in kendi test uygulaması yok diye biliyorum, farklı test programlarının (Geekbench, Cinebench) sonuçlarını derleyen bir site değil mi?

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
CPU-Monkey'in kendi test uygulaması yok diye biliyorum, farklı test programlarının (Geekbench, Cinebench) sonuçlarını derleyen bir site değil mi?
Ama AMD işlemcilerin puanları çok şişiriliyor. (y)

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Böyle sitelerin iyiliğini hiç görmedim. CPU Userbenchmark CPU-Monkey. Hiç bir şeyi düzgün karşılaştırmıyorlar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube